Çilek lif modeli yapımı

Çilek lif modeli yapımı lif örneğinde çilek teması kullanılmıştır. Oldukça lif modeline yakışmış olduğunu düşünüyoruz. Yapılışı video anlatımlı olarak siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif örneğimizi isterseniz çeyizlik ve hediyelik olarak arkadaşlarınıza kızlarınızın çeyizleri için yapabilirsiniz.

Banyo lif modeli yapıp sipariş alan arkadaşlarımız içinde çilek lif modeli oldukça sipariş getirebilecek modeldir. Farklı lif örnekleri için sayfamızı ziyaret ve takip etmeyi unutmayınız. Yazımızın içindeki linke tıklayarak bir çok lif modeline ulaşabilirsiniz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çilek lif modeli yapımı

Yuvarlak çilek lif modeli

Modelimizin yapımında 6 numara tığ ve 3 renk lif ipi kullanılıyor. Modelimize orta kısımdan zincir çekip halka yaparak başlıyoruz. Bu halkanın içine 10 tane tekli fıstık yapıyoruz. Yıldız tekniğiyle 5 dilimden oluşan bu modele ipler içten yürütülerek kırmızı renk ipimizle çilek yapıyoruz. Üst sıralarda çileğimizin yapraklarını da yaparak modeli bitiriyoruz. Son olarak beyaz kısma kırmızı renk iple, kırmızı kısma da beyaz renk iple ikili fıstık üzeri tekli fıstık yaparak kenar oyasını yapıp sonlandırıyoruz. Detaylı yapılışı için videomuzu izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çilek lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Zarife’nin günlüğü örgü günlüğüm kanalına teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ