Çilek Motifli Anahtarlık Yapımı

Bugün şeker mi şeker bir çalışmayla birlikteyiz . tığ işi çilek motifi örerek şirin bir anahtarlık yaptık. Anahtarlıklarınızı ister kendiniz için kullanmalık isterseniz özel günlerde hediye olarak dağıtmalık hazırlayabilirsiniz. Kalan iplerinizi ve boş vakitlerinizi değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bu çalışmayla sevdiklerinizi de mutlu edebilirsiniz.

Malzeme olarak:

Bir adet yeşil bir de kırmızı ip yeterli örmek için. Fakat kırmızı diye şartlanmak yerine rengarenk ipler kullanarak daha hoş ve keyifli görseller yakalayabilirsiniz. Tığ numarası kullandığınız ipe göre değişir. Ama en önemli unsur rahat örebileceğiniz bir numara olmasıdır.

blank
Tığ işi örgü çilek anahtarlık modeli

Anahtarlık aparatlarını çok uygun fiyata her tuhafiyede bulmak mümkün artık. Bu sebepten doğum günü , diş buğdayı , bebek mevlüdü gibi özel günlerde hediyelikleri cüzi fiyatlarla kendiniz hazırlayabilirsiniz diyoruz. Çilekli anahtarlığımızın yanısıra birçok hediyelik magnet, anahtarlık ve dolap süsü modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. Ayrıca özellikle istediğiniz çalışmalar olursa da videomuzun altına yorumla belirterek bize iletebilirsiniz. isteklerinizi elimizden geldiğince yapmaya gayret gösteriyoruz.

Tığ işi örgü çilek anahtarlık yapılışı
Tığ işi örgü çilek anahtarlık yapılışı
blank
blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ