Çilekli Yuvarlak Lif Modeli

Yepyeni bir tasarım lif modeli ile bugün sizlerle birlikteyiz. Çilekli lif modelini ve yapılışını siz örgüsever takipcilerimiz için paylaşıyoruz.

Yeni tasarım lif örnekleri her geçen gün çoğalmakta , yeni yeni modeller ile lif modelleri zenginleşmektedir. Çeyizlerin vazgeçilmezi bir çok örneği sitemizde bulabilir, ayrıca videolu anlatımlarına da kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu güzel modelin yapılışı için toplamda 3 renk lif ipi ve bir de elinize uygun tığ gerekmektedir. Bol bol sipariş alıp aile bütçenize de katkıda bulunabileceğiniz kolay ve güzel bir modeldir.

Bu güzel modelin detaylı anlatımı için Sevilayın Renkli Dünyası arkadaşımıza çok teşekkür ederiz.

Çilekli Yuvarlak Lif Modeli

Tığ işi , iki şiş , tunus işi ya da lif örneklerinden farklı modeller ve anlatımları için sitemizi ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ