Cilt Beyazlatıcı Kekik Maskesi Tarifi

Cilt Beyazlatıcı Kekik Maskesi Tarifi

Her kadının isteği olan cildinin güzel olması ve bakımlı olması için çeşitli maskeler yapar ve cildinin beyaz olması için en doğru maskesi bulmayı çalışır. Her kadın güzel olmak için ve cildinin sade ve parlak görünmesini ister. Bunlar için de maske yapar. En doğru ve faydalı maskelerden birisi ise cilt beyazlatıcı kekik maskesi faydalıdır. Cilt beyazlatıcı kekik maskesi tarifi ise yoğurt, zeytinyağı, bal ve kekikden oluşmaktadır. Kekik maskesini yaparak daha parlak bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildinizin daha temiz görünmesini sağlayabilirsiniz. Kekik maskesini yaparak yüzünüzdeki değişimi ilk günden farketmeniz mümkündür. Kekik maskesini kendiniz kolayca hazırlayabilirsiniz.

Cilt beyazlatıcı kekik maskesi tarifi yoğurt, zeytinyağı, bal ve kekikden oluşmaktadır. 2 veya 3 kaşık süzme yoğurt, 1 çay kaşığı zeytinyağı, 1 tatlı kaşığı bal, 1 tutam kekik karışımından kolayca hazırlayabilirsiniz. Bu karışımı yüzünüze veya cildinize masaj yaparak uygulamanız maskesinin daha çok etkisini görmenizi sağlar. Maskenin hazırlanışı ise 2 veya 3 kaşık süzme yoğurt, 1 çay kaşığı zeytinyağı, 1 tatlı kaşığı bal ve 1 tutam kekik ile karışımı hazırlayabilirsiniz. Bu karışımı yüzünüze masaj yaparak uygulayın ve 20 veya 30 dakika yüzünüzde bekletin. Beklettikten daha sonra ılık suyla yıkayın. Daha sonra yumuşak havluyla kurulayın. 1 tutam kekik baharat olan kekik şeklinde değil 1 tutam kekik suyu olarak karıştırın. 2 veya 3 kaşık yoğurdun süzme yoğurt olmasına dikkat edin. Bu malzemelerden oluşan karışımı güzelce karıştırmaya özen gösterin. Yüzünüze veya cildinize masaj yaparak uygulayın.

Cilt beyazlatıcı kekik maskesi tarifini uyguladıktan sonra sizde cildinizdeki değişimi ilk günden itibaren farkedebilmeniz mümkündür. Bu karışımı yüzünüze masaj yaparak uyguladıktan sonra 30 dakika yüzünüzde bekletin. Ilık suyla yıkayın ve yumuşak havluyla kurulayın. Cilt beyazlatıcı kekik maskesini uyguladıktan sonra cildinizin ilk günden sonra daha temiz olduğunu farkedebilirsiniz. Cildinizin parlak, temiz ve sade bir görünüme sahip olduğunu görmeniz mümkündür. Cildinizdeki sivilce gibi lekelerden kurtulabilirsiniz. Kekik maskesini uyguladıktan sonra cildiniz daha temiz ve beyaz görünüme sahip olur.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ