Çimenli Lif Modeli Yapılışı

Çimenli Lif Modeli Yapılışı

Çimenli lif modeli yapılışı bahar teması lif modelimize gelmiş çok güzel gelmiş en iyi tasarım diyebileceğimiz harika bir model olmuş örgü sevdası kanalına ve tasarımcısının ellerine sağlık diliyorum.

Çeyizlik lif modelleri arasında olmazsa olmaz diyeceğim çimenli lif modelini kolaylıkla yapabilir ve çeyizler için örmeye değer.

Lif modeli sipariş alan hanımlarımız içinde en şık lif modelini mutlaka yapmanızı öneriyorum. Bol siparişler getireceğini düşündüğüm bir lif örneğidir. Farklı lif modelleri içinde sayfamızı ziyaret edebilir. Veya yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız.

Yeni öğrenen lif modellerini sevenler için çimenli lif modeli video anlatımlı olarak yapabileceğiniz en tatlı lif modeli olacaktır. Sevdiklerinize en güzel armağan kendi el emeğiniz olacaktır. Yeni lif modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Çimenli Lif Modeli Yapılışı 

Çimenli lif örelim bahar gelmişken çiçekli çimenli çok şık bir lif ile örgü keyfimize devam edelim.

Lif için dilediğiniz renk lif ipi ile elinize uygun mil (tığ) gerekli lifi öncelikle çiçeklerini örerek başlıyoruz.

8 Tane fıstık araları 1 zincir ile ortasını yapıp ikinci sırada zincirlere dolgun fıstıklar yapıyoruz. 3. Sıra için 8 adet yuva hazırlıyoruz ve oluşturduğunuz yuvaya 5 dolgulu 2 adet fıstık yapıyoruz.

Bu şekilde ilk çiçek bitmiş oluyor. Yeni çiçek yapıp birbirine ekleyerek zemin kısmını bitiriyoruz. Birbirine eklediğimiz çiçeklerin aralarında boşluk oluşuyor. Ve bu oluşan boşluklara çimen uygulaması yapıyoruz. Tüm ara yerlere çimen yaptıktan sonra kenar oyasını yapıyoruz ve güzel bir lif sahibi olmuş oluyoruz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Çimenli Lif Modeli Yapılışı VİDEO ANLATIM

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum. Tasarımı Elif açıkgöze aittir.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ