Cips Kutusundan Makyaj Malzemesi Düzenleyicisi Yapımı

Cips Kutusundan Makyaj Malzemesi Düzenleyicisi Yapımı

cips kutusundan makyaj malzemesi düzenleyicisi yapımı5

Son zamanlar bitmek bilmeyen bir tüketim çılgınlığına istemesek de dahil oluyoruz. Her yerde büyük büyük alışveriş merkezleri var, hafta sonu ailece açık havada gezip çocuklarımıza doğayı sevdirmek yerine birçoğumuz alışveriş merkezlerinde vakit geçirmeyi tercih ediyor ve alışverişe yöneliyor. Burada yenen sağlıksız yemekler de cabası tabii. Ben bir ebeveyn olarak bu tür durumlardan elimden geldiğince kaçınıyorum.

cips kutusundan makyaj malzemesi düzenleyicisi yapımı2

Yüz çevirdiğim gerçeklerin arasında tabii tüketimin artışı da var. Ben bu durumu kendin yap projeleri ile yenmeye çalışanlardanım. Zamanında o kadar çok gereksiz ürün almışım ki kullanmadan atmışım evin en görünmez kenarlarına. Hal böyle olunca kenara attığım eşyalarımı şöyle bir önüme alıp onlar ile neler yapabileceğime bir göz atmak istedim. Tabii geri dönüşüm projeleri için hayal gücü de gereklidir. Bu yüzden içinizdeki çocuğu serbest bırakın ve gerçekten neye ihtiyacınız varsa ona yönelin.

cips kutusundan makyaj malzemesi düzenleyicisi yapımı3

Benim son zamanlarda eksiğini hissettiğim ürünlerden biri de makyaj malzemesi düzenleyici. Çünkü birçok makyaj malzemesi ürünüm var ve her gün hepsini makyaj çantasına koy sonra makyaj çantasından çıkar, tekrar geri koy. Bu durum gerçekten beni yormaya başladı ve elimin altında gözümün görebileceği bir şekilde bir makyaj malzemesi organizatörüne ihtiyacım olduğunu hissettim.

cips kutusundan makyaj malzemesi düzenleyicisi yapımı1

Sonra aklıma bir gün önce çocuklarla yediğim cipslerin kutuları geldi ve hayal gücüm hemen çalışmaya başladı. Bu yüzden bugün sizlere cips kutusundan makyaj malzemesi düzenleyicisi yapmaya karar verdim. İhtiyacımız olan ürünler: küçük boy cips kutuları, kaplamak için renkli kağıtlar, iyi bir yapıştırıcı, makas. Cips kutularımıza uygun bir şekilde kap kağıtlarımızı kesiyoruz ve yapıştırıcımız ile yapıştırıyoruz. Kutumuzun yapışkanı kuruduktan sonra kullanıma hazır hale geliyor. Gördüğünüz gibi aslında bu kadar kolay!

cips kutusundan makyaj malzemesi düzenleyicisi yapımı4

Sizler de yeni kendin yap fikirleri ile tanışmak isterseniz sitemizde yer alan kendin yap bölümüne bakabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ