Çizgili uzun lif yapılışı

Çizgili uzun lif yapılışı

Çizgili uzun lif yapılışı  uzun lif modeli arıyorsanız aradığınız model neden olmasın, çizgi detaylı olan lif modelimiz kalan iplerinizi değerlendire bilir farklı renklerde çalışa bilirsiniz.

Lif modelimiz video anlatımlı olarak yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için oldukça kolaylık sağlayacaktır. Video anlatımlarımız her lif örneğimizde mevcuttur.

Çizgili uzun lif örneğimiz üç renk kullanılmış sizler dilediğiniz renk uyumunda  yapabilirsiniz. Lif çalışmamızda 7 numara tığ tercih edilmiş, sizler elinize uyan ipinizin kalınlığına göre değişim olabilir. Kenar kısımlarında püskül yada sap kısmı dediğimiz bölümde saç örgü detayı yapılmış çok şık görüntü vermiş, kız çeyizine yeni örnek diyebiliriz.

Hanımlarımız lif modellerinde tasarımda oldukça itinayla modellerini sunuyorlar hepsinin emeğine sağlık dileklerimi iletiyorum ve kutluyorum. Lif örnekleri ve yapılışları evlerimize aş olurken bazı hanımlarımıza hobi olarak en iyi arkadaş olarak gün içinde terapi olarak keyifli zaman geçirmelerine yardımcı oluyor. Sevdiğimiz arkadaşlarımıza en güzel hediye olarak armağan ediliyor.

Sizlerde bizleri takip ederek en tarz ve yeni şık modelleri video anlatımlı izleyerek kolaylıkla öğrene bilirsiniz. Yeni güzel modellerde tekrar görüşmek dileğiyle şimdiden kolay gelsin..HOŞÇAKALIN

           

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları ve daha fazlasına ulaşmak için mutlaka linkimize tıklayınız farklı modellere ulaşabilirsiniz.

Çizgili uzun lif modelinin yapılışını video anlatımlı olarak buradan izleyerek yapabilirsiniz.

Örgü sevdası kanalına bu güzel lif örneği için çok teşekkür ediyorum. Tasarımı Instagram da lif diyarı 46 sayfasına aittir. Kendilerine ayrı teşekkürlerimi iletiyorum.

blank

Çizgili uzun lif modeli yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ