Çizgili yuvarlak yıldız lif modeli yapımı

Çizgili yuvarlak yıldız lif modeli yapımı yuvarlak lif modeli tercihleri olanlar için harika bir lif örneği olarak sizlerin beğenisini beklemektedir.

Farklı çizgiler lif modellerinde tercihiniz ise bu modelimiz oldukça görselliği ve kibarlığı ile sizlerin beğenisini alacaktır. Farklı renklerde yapabilir ve kalan iplerinizi değerlendirmek adına çok güzel lif modeli olacaktır.

Kızlarımızın çeyizleri içinde oldukça fazla lif modelleri yapılmaktadır. Lif modellerinde birbirinden güzel, farklı, motifli, kare sınırsız örnekler ve yapılışları diyebiliriz. Sayfamızda sizler için oldukça güzel lif modellerimiz mevcuttur sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde video anlatımlarımız oldukça yardımcı olacaktır. Detaylı anlatım ile izleyerek uygulamanız mümkündür.

Çizgili yuvarlak yıldız lif modeli lif modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde oldukça istek alabilecek bir örnek olacağını düşünüyorum. Bol bol siparişler getirmesi dileğiyle, Yeni ve gösterişli lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Çizgili yuvarlak yıldız lif modeli yapımı

Yuvarlak çizgili yıldız lif modeli yapımı

Modelimizin yapımında yedi numara tığ ve iki renk lif ipi kullanılıyor. Yıldız tekniği kullanarak örülüyor. Orta kısımdan başlanan modelde her sırada renk değiştirerek model yıldız şeklinden yuvarlağa dönüştürüyor. Modelimizde son sıra yapılırken sıra başlarına 3 lü fıstık yapıp kapatarak kenar oyası görüntüsü veriliyor. Kolay gelsin..

Lif modeli, lif modeli ve örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Çizgili yuvarlak yıldız lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ