Çocuk Çanta Ananas Modelli Yapılışı

Ananas modelli çocuk çantası ile sizlere merhaba diyoruz bugün. Özellikle kız çocukları için harika bir model ve kullanışlı oldu. İstediğiniz büyüklükte ayarlayarak istediğiniz kişiye göre yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımız video anlatımı izleyerek kolaylıkla yapabilirler. Tüm detaylar video içerisinde mevcuttur. Buna rağmen aklınıza takılan ya da zorlandığınız bir detay olursa lütfen sormaya çekinmeyiniz. Elimizden geldiği kadar sorularınıza cevap vermeye çalışıyoruz.

Malzeme olarak 100 gr. 200 mt uzunluğunda bir ip ve 3.5 mm tığ kullandık. Sizler elinizdeki ve evinizdeki imkanlar doğrultusunda malzeme tercihi yapabilirsiniz. Simli ipler kullanılarak da çok güzel olacağını düşündüğüm bir modeldir bu.

Örgü çocuk çanta yapılışları ile ilgili farklı birçok modele sitemizden ulaşabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklayarak bütün  çanta modellerimize göz atabilirsiniz. El emeğine önem verenler için hazırladığımız örgü çanta modellerimizi severek uygulayacağınızı düşünüyoruz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız…

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı için lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her zaman olduğu gibi; sizi videonun yorumlar kısmında her türlü soru görüş öneri ve istekleriniz için bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim için çok değerli bu yüzden olduğunca çabuk yanıt vermeye çalışıyoruz. Tüm örgü sevenlere şimdiden kolay gelmesini diliyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ