Çok kolay çeyizlik patik yapılışı

Çok kolay çeyizlik patik yapılışı şiş modeli sevenler için kolaylıkla yapabilecekleri örgü patik örneğidir.

Patik modelinde yüzük örneği tercih edilmiştir. Uygulaması oldukça kolay örnektir. Sizlerde farklı renklerde patik modeli yapabilirsiniz. Video anlatımda detaylı olarak anlatılmıştır.

Sayfamız patik örneklerinde oldukça geniş model sahip size uyan bir çok patik modelini bulabilirsiniz. Tunus işi, tığ işi gibi yada bot patik gibi çeşitlere ulaşmak için yazımın içindeki linke tıklamayı unutmayınız. Yeni anlatımlarda tekrar görüşmek üzere hoşçakalınız..

Çok kolay çeyizlik patik yapılışı

İki renk patik ipi istediğiniz markayı kullanabilirsiniz.

Dikiş yok

Model olarak yüzük modeli tercih edilmiştir.

38, 39 Ayaklar için uygundur.

3 Numara şiş kullanımı

2 Adet yardımcı şiş

İlk olarak 48 ilmek için başlayalım, 10 diş haroşa örelim aynı şekilde 17 ilmek haroşa örelim ve model kurulumuna başlayalım 5 ilmek ters örelim 5 ilmek haroşa örelim son ilmekler yine 17 olacak haroşa tekniği olarak devam etmektedir. Aynı işlemi tekrarlayalım ve toplamda 5 sıra tekrar yapalım 6 cı sırada modeli kapatalım. Bu şekilde istediğimiz boyuta getirelim. Topuk kısmı ve taban kısmı detaylı yapılışı için video anlatımı izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik yapılışı, örgü patik örnekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Çok kolay çeyizlik patik yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ