DAĞINIK YAN TOPUZ MODELİ

DAĞINIK YAN TOPUZ MODELİ

Son yılların en trend saç modellerinden olan hem yapımı kolay hem de kullanımı kolay ve oldukça şık bir görünüm kazandıran dağınık yan topuz modeli kadınların vazgeçilmezidir. Dağınık yan topuz modelini ister iş hayatında, ister şık bir akşam yemeğinde, isterseniz kendi düğününüzde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Son dönemlerde saçlarda doğal görünüm olması moda haline geldi. Bu durum aslında kadınları yapmacıklıktan ve aşırılıktan kurtararak ufak dokunuşlar ile hoş bir görünüm elde etmeyi sağladı. Herkesin rahatça kullanabileceği dağınık yan topuz saç modeli abartılı bir saç modeli tercih etmeyenler için en doğru karar olacaktır. Dağınık yan topuz modeli kullanmak isteyenler de dilerseniz evde kendi imkanlarınız ilei dilerseniz de profesyonek kuaforlerde saç modelini yaptırabilirsiniz.

Fazla vakti olmayan ve hızla hazırlanması gereken kadınların şık bir yere, şık bir şekilde gidebilmesi için hoş bir elbise saç ve makyaj bütünlüğü oldukça önemlidir. Giydiğiniz kıyafete göre saç modeli tercih etmeniz de gereklilikler arasındadır. Son dönemlerde soğal görünümlü saçlarda kullanılan dağınık yan topuz modelleri arasında örgü de sıkça kullanılmaktadır. Örgülü dağınık yan topuz modeli saçı hem toplayıp hem de güzel görünmesini sağlar. Örgülü dağınık yan topuz yapmak isteyenler için, saçları hafifçe krepeleyip kabarttıktan sonra, yandan ayırınız. Ve mısır örgüsü ya da başka bir örgü modeli kullanrak tek taraftan örünüz. Bir yoka yardımı ile yandan toplayıp dağınık şekilde topuz haline getiriniz.

Dağınık yan topuz modeli arasında en çok tercih edileni yukarıda belirttiğimiz model olup, oldukça kullanışlı ve şık bir modeldir. Örgü istemeyenler için ise, maşa, krepe tarağı, sprey ve küçük tokalar yardımı ile kısa sürede şık bir topuz elde edebilirsiniz. bunun için önce saçı maşa yardımıylı dalgalandırın. Dalgalandırdığınız saçlarınızı yandan ayırın krepe tarağı ile kabartın. Daha sonra saçınızı bir yandan kulak hizasında toplayın ve saçları tutamlar seklinde alıp elinizde doladıktan sonra toka yardımı ile tutturun ancak tokların görünmemesine dikkat edin. Saçınızı dilerseniz önlerinden ayırarak dalgalar verebilirsiniz. Kolay yapım ve şık görünüm ellerinizde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ