Değişik El Örgüsü Bayan Kazak Modelleri

   El örgüsü ile yapılmış parçalar günümüzde yeniden değer kazanmıştır. El emeği ürünlerin yeniden değer kazandığı günümüzde, el örgüsü birçok farklı model ve örnek ortaya çıkmıştır. El örgüsü ile yapılmış ürünler çeyiz sandıklarımızı süslediği gibi aynı zamanda ev dekorunda da sıklıkla kullanılmaya başlamıştır. Aynı zamanda el işi ürünler giyim sektöründe de gözde duruma gelmiştir. Giyim sektöründe özellikle de triko modeller çok fazla ilgi kaynağı olmaya devam etmektedir.

El örgüsü ile yapılmış kazaklar, hırkalar, atkılar, bereler, şapkalar mevcuttur. Kombinelerinize renk ve farklılık katacak olan el örgüsü modeller, tektir ve size özgüdür. Özellikle de bayanlar girdikleri ortamda bütün dikkatleri üzerine çekmeye bayılırlar. Örgü ürünler ise bunun için harika bir fırsattır. Hazır ürünler standart üretildiği için herkesin üzerinde görmek mümkündür. Ancak örgü ürünler size özeldir, tektir bu yüzden girdiğiniz ortamda farkınızı ve tarzınızı yansıtmanız için iyi bir fırsattır.

El örgüsü bayan kazakları çok fazla çeşitlilik barındırmaktadır. Tek renk örebileceğiniz gibi birden fazla rengi kullanarak da farklı modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Motifsiz, desensiz örülen düz modeller olduğu gibi motifli kazaklar da mevcuttur. Bu tamamen sizin tercihinize ve tarzınıza bağlıdır. İstediğiniz modeli seçebilirsiniz.

Bayan kazaklarında çiçek, yaprak ve geometrik gibi desenler, motifler sıklıkla kullanılmaya devam etmektedir. Kazağınızı örerken bu motifleri koyabileceğiniz gibi aynı zamanda düz şekilde örerek daha sonra motif ve desen ekleyebilirsiniz. Çiçek ve yaprak motifli yaptığınız ekleri kazağınızın kol, bel veya boyun kısmına ekleyerek renk, hareketlilik katabilirsiniz.

Sizde en değişik bayan kazak modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. İlk bakışta kazak örmek zor gibi gözükse de aslında çok basittir. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek ve takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ