Deniz kabuğu patik modeli yapımı

Deniz kabuğu patik modeli yapımı çeyizlik olarak en çok yapılan el işleri arasında patik modelleri gelmektedir. Farklı tekniklerde olmak üzere tığ işi, beş şiş, iki şiş, Tunus işi patik modellerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Çeyizlik patik modeli arayanlar için deniz kabuğu patik modeli tığ işi olarak yapımı kolay ve görselliği ile beğeni alan bir modeldir.

Patik modeli yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde deniz kabuğu patik örneğini bir çok müşterinize sunabilirsiniz. İstediğiniz patik örneğini sayfamız da bulma imkanına sahipsiniz. Veya yazımızın içindeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Deniz kabuğu patik modeli yapımı

Patik ipi istediğiniz marka olabilir.

2 Numara tığ tercih edilmiştir. Sizler elinize yatkın tığ seçiminde buluna bilirsiniz.

Beş zincir çekip halka şekli veriyoruz içerisine 13 trabzan yapalım üst sıraya da her trabzana iki kez batıyoruz üst sıraya geçince bir tek bir çift batıyoruz üst sırada trabzan sayısı 45 trabzan sayısına ulaşalım.

Diğer sıraya gelince model kısmımız burada battığımız yere 7 tane trabzan yapalım 1 zincir çekip 3. Trabzana batalım tekrar 1 zincir 3 trabzana batalım tekrar 7 tane trabzan yapalım üst sıraya kadar bu şekilde üste geçince diğer rengimizle her trabzana sık iğne yapıyoruz modelimizi bu şekilde tekrarlıyoruz. Yan kısımları ve topuk kısmını detaylı öğrenmek için video anlatımını izleyerek uygulaya bilirsiniz. Kolay gelsin.

Patik yapılışı, tığ işi, örgü, örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Deniz kabuğu patik modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

My hobby life kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ