Deniz Taşları İle Neler Yapılır?

Görüntüsü ve şekli oldukça dekoratif olan deniz taşları ile neler yapılır diye düşünüyorsanız içeriğimizden örnekleri bulabilirsiniz.

Deniz Taşları İle Neler Yapılır?

Deniz taşlarının görüntüsü diğer taşlara göre daha güzeldir. Parlak bir görünüme sahip olan deniz taşlarını evinizde dekoratif olarak kullanabilirsiniz. Deniz taşları ile çerçeveler, ayak masajı için paspas, masa üstüne konulabilecek renkli taş objeleri, abajur dekoru, mumluk, kapı paspası gibi ev ürünleri yapabilirsiniz.

Kendin yap fikirleri arasında en güzel görünüme sahip olan deniz taşlarını dekor için kullanmak çoğu kişinin yaptığı yaratıcı bir fikirdir. Eğer evinizde eski bir paspasın var ve sizde bunu değiştirmek istiyorsanız üzerine büyüklü küçüklü deniz taşları ekleyip rastgele veya belli bir şekil çıkararak yeniden dekore edebilirsiniz. Bu paspasları kapı önlerine veya banyolara koyup değerlendirebilirsiniz. Ayrıca bahçeli bir eviniz var ise bahçeye de oldukça yakışacaktır.

Bahçenizde deniz taşları ile süs havuzu yapabilir, içerisine süs balıkları koyup doğal akvaryum görünümü verebilirsiniz. Deniz taşlarını masa üstünde dekoratif kullanmak için cam kavanozların içerisine koyun. Daha sonra içerisine bir mum yerleştirin. Bu cam mumluk oldukça şık bir görünüm ortaya çıkaracaktır.

Evinizde yer alan düz veya sade çerçevelerden sıkıldaysanız etrafınız deniz taşları ile kolayca dekore edip ortaya modern bir görünüm çıkarabilirsiniz. son olarak evinizde bulunan eski abajurların üstüne deniz taşlarını yerleştirip evinizde harika bir görünüm yaratabilirsiniz. Deniz taşlarını herhangi bir dekor objesinde kolayca kullanabilirsiniz.

Deniz Taşları İle Yapılmış Obje Örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ