Tığ Örgüsü Çocuk Hırkaları

Tığ Örgüsü Çocuk Hırkaları

Tığ örgüsü çocuk hırkaları kolay hırka modelleri bebek hırka yapılışları ve görsellerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tığ işi bebek hırkaları kolay olduğu kadar görselliği güzel hırka modelleridir. Kız ve erkek çocuklar için yapılan hırka modelleri mevsim geçişlerinde en çok kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır.

Çocuk hırka modelleri kız ve erkek bebekler için tercih edilen örgü modelleri arasında en çok örülen el işleri arasında yer alırken kullanış bakımından çok kullanılan kıyafetlerin başında gelmektedir.

Bebek hırkaları nasıl örülür ? mevsimine göre ip seçmekte fayda olacaktır. İpin ve elinizin sıklığına göre tığ seçimini doğru yaparsanız modelin örülüşü daha düzgün olacaktır. Örnek seçiminde ilkbahar için yaza yaklaşırken delikli örnek seçimi olabilir. Kış ayları içinde ip kalın ve örneğinde daha dolgulu olması kullanış bakımından iyi olacaktır.

Tığ işi bebek hırka modelleri, bebek hırkaları, örgü hırka modelleri çocuk hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Tığ Örgüsü Çocuk Hırkaları

YENİ  ÇOCUK ÖRGÜSÜ MODELLERİ Sizlere daha önce kendi ördüğüm renkli tığ örgüsü hırkasını yayınlamıştım yapılışı ile birlikte bunlarda aynı şekilde örülüp farklı süslemeler yapılmış hali. Bu tür modellerde yapacağınız tek şey renk uyumu ve yapacağınız süslemenin nasıl olacağını belirlemek. BEBEK ÖRGÜSÜ HIRKA
BEBEK ÖRGÜLERİ

TIĞ ÖRGÜSÜ MODELLERİAlıntıdır  pleteniproradost.webnode.cz

Tığ Örgüsü Çocuk Hırkaları VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ