Desenli kalpli lif modeli yapılışı

Desenli kalpli lif modeli yapılışı

Desenli kalpli lif modeli yapılışı yeni farklı tasarım lif modellerini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunmaya devam ediyoruz. Lif modellerinde en yeni ve şık tasarım lif örnekleri yapılmaya devam etmektedir.

Lif modelleri çeyizlik olarak oldukça fazla yapılmaktadır. Annelerimiz en yeni ve güzel lif örnekleri seçerek yapmaktadırlar. Desenli kalpli lif modeli severek yapabileceğiz bir model olacaktır. Renk değişikli uygulaya bilirsiniz. Sizlerin tercihi kalmıştır.

Banyo lif modelleri yapan arkadaşlarımız için kalpli lif modeli oldukça farklı olarak sizlerin beğenisi alarak bol sipariş getirecektir. Diğer lif modellerimiz için sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz. yeni farklı lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Desenli kalpli lif modeli yapılışı

Desenli kalpli lif modeli

Modelimizin tasarımı pamuk örgüler kanalına aittir.

Kullanılan malzemeler 3 renk istenilen marka lif ipi tercihi

1.5 mm tığ kullanımı tercih edilmiştir. Sizler elinize yatkın tığ tercih edebilirsiniz.

Saten kurdele ve makas

Yapılışı Örneğimize 12 fıstık çekerek bir sıra düz örülüyor. Sonra diğer ipimize geçilerek kare desenlerimizi yapmaya başlıyoruz. Modelimizin tamamında yıldız tekniği kullanarak devam ediyoruz. Toplamda 3 sıra kare desenlerimizi yapıyoruz. Kalp şeklini vermek için örneğimizin yan tarafından 12 sıra düz şekilde örüp sonra kare desenleri yapıyoruz beraberinde. 1 sıra ördükten sonra kenar oyasını kutucuk tekniğiyle geçip bitiriyoruz. Kolay gelsin.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Desenli kalpli lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ederim.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ