Deterjan Kutusundan Banyo Sepeti Yapımı

Deterjan Kutusundan Banyo Sepeti Yapımı

Deterjan Kutusundan Banyo Sepeti Yapımı son derece keyifli ve kolay bir tasarımdır. Getri dönüşüm adına yapılan bu hizmet hem eğlenceli hem de hoş bir sonuç çıkartır. Deterjan Kutusundan Banyo Sepeti Yapımı için boş bir deterjan kutusuna ihtiyaç vardır. Biten deterjan kutularını  bu yüzden lütfen atmayınız. Piyasadan da alabileceğiniz banyo sepetini çok daha düşük maliyetle evde yapmak istemez misiniz?

Kendi tasarımınız ile gurur duyabileceksiniz. Ve de yaptığınız sepetin içine çeşitli malzemelerinizi gönül rahatlığı ile koyabileceksiniz.

Deterjan Kutusundan Banyo Sepeti Yapımı için gerekli malzemeleri sıralamak gerekirse:

Boş bitmiş bir deterjan kutusu

Silikon tabanca

Ve dışını kaplamak için tercihe göre değişen kumaş parçası.

Ve makas.

Öncelikle boş deterjan kutusunun içini iyice kuru bir bez yardımı ile temizlemek gerek. Daha sonra kumaşı üzerine yapıştırmaya başlayınca altta kabartı oluşturmaması için.

İçi iyice temizlenen boş deterjan kutusu nun her tarafı silikon tabancası ile yapıştırılır. Ve üzerine isteğe bağlı olarak seçilen kumaş, sepetin kalıbına göre kesilerek hazırlanır.

Deterjan Kutusundan Banyo Sepeti Yapımı için kalın bir kumaş seçebileceğiniz gibi farklı materyallerle de kaplanabilir. Ne gibi materyaller mi? Şöyle izah edelim. Mesela kalın renkli kağıtlarla. Yada polar ile. Evet son zamanlarda bu da çok moda. Evinizde kullanmadığınız polar yada pazardan çok ucuza maliyet edeceğiniz bir poları kullanabilirsiniz. Bunun için, seçtiğinz poları kutunun ebadında kesip silikon yardımı ile iyice yapıştırılır. İsteğe bağlı olarak üzerine farklı materyaller ile süsleme yapılabilir. Çeşitli düğmeler yapıştırılabilir .Yada renkli boncuklar. Bu tamamen sizin göz zevkinize bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Tasarımınız bittikten sonra artık Deterjan Kutusundan Banyo Sepeti Yapımı sona ermiş demektir. İstediğiniz materyal ile doldurabilirsiniz. İyi günlerde kullanınız.

 

Banyo ile ilgili tüm detaylı bilgi içi sitemizi gezebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ