Dev Boyutlarda Örgüler

El örgüsü ile yapılan ürünlere, modellere ve örneklere her geçen gün yenileri eklenmektedir. El emeği ürünlere verilen değerin artması ile beraber örgü ile elde edilen ürün çeşitliliği de artmıştır. Son zamanlarda moda olan dev boyutlu örgüler, kalın yün iplikler ile yapılmaktadır. Kalın yün iplikler ile elde edilen dev boyutlu örgüler ile koltuk örtüleri, yatak örtüleri, paspaslar, kilimler yapılarak ev dekoruna renk katmaktadır.

Dev boyutlu örgü modelleri oldukça çeşitlidir. Birden fazla rengin bir arada kullanıldığı ürünler olsa da daha çok tek renk ile elde edilen ürünler bulunmaktadır. Kalın şişler, kalın yün iplikler ile yatak odanız veya holünüz, banyonuz için şık bir paspas veya kilim yapabilir, dekorunuza farklılık, renk katabilirsiniz. Aynı zamanda kalın şişler ile istediğiniz renkte kalın yün alarak şık battaniyeler, örgü yatak örtüleri elde edebilirsiniz. Seçeceğiniz rengi yatak odanızın renkleri ev ahengi ile uyumlu olarak seçerseniz daha doğru olacaktır.

Televizyon battaniyelerine bir yenisini daha eklemek isterseniz dev boyutlu örgüler ile kalın şişler, yünleri kullanarak şık bir televizyon battaniyesi elde edebilir, soğuk kış günlerinde üzerinize alabilirsiniz.

Kalın yünler ve işler ile yapılan dev örgüler son zamanlarda bayanlar tarafından oldukça ilgi görmeyi başarmıştır. Özellikle de psikolojik sorunları olan kişiler bu tip işlere ve örgülere oldukça hevesli olduğu görülmüş sonucunda ise psikolojik rahatlık sağladığı tespit edilmiştir.

 Dev boyutlu örgülerin nasıl yapıldığını, ürün çeşitliliğini, modellerini ve örneklerini merak ediyorsanız sitemizde bulunan resimli anlatımlı görselleri inceleyerek fikir sahibi olabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ