Dilimli Yuvarlak Lif Modeli

Çeyizlerin yarısından çoğunu genelde lifler oluşturur. Renk renk, çeşit çeşit lifleri kullanmayacağımızı herkes bilse de çeyizlerin oluşması sırasında büyük rol oynar. Günümüzde kolay, farklı ve güzel lif modellerine ulaşımımız gelişmekte olan sosyal medya sayesinde oldukça kolay.

Günümüzde anlatım videoları sayesinde zor modelleri yaparken bile çok zorlanmıyoruz. Bugün de sizin için yapımı çok kolay kutu tekniği kare bir lif modelinin anlatımını sunacağız.

Genellikle çeyizler için hazırlanan liflerin birçok farklı ve güzel modelini sitemizde bulabilirsiniz. Bu yazımızda paylaşacağımız kolay kutu teknik lif modelinin anlatım videosunu ise Suzanın Elişi Dünyası youtube kanalından sizlerle buluşturuyoruz.

Suzanın Elişi Dünyası Youtube Kanalına anlatımından dolayı teşekkür ediyoruz. Bunun gibi anlatımların devamı için videoyu beğenip kanala abone olmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

Sitemizde bunun gibi daha birçok lif modeline, bebek ve yetişkin kıyafetlerinin yapımı ve anlatımına ve daha birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda da yardımcı olmak için buradayız.

blank
blank
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ