Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

Doğal diş beyazlatma yöntemleri nelerdir, gerekli malzemeler ve nasıl yapılır içeriğimizden tüm detayları ile kolayca bulabilirsiniz.

Bembeyaz dişlere sahip olmak çoğu kişinin hayallerinden biridir. Gülümserken çekinmeden, utanmadan bir şekilde gülmek için beyaz dişler önemlidir. Beyaz dişler yüzde iyi bir görüntü yarattığı gibi daha çekici olmanızı da sağlamaktadır. Dişlerinizi kimyasal ürünler ile beyazlatmak yerine doğal yöntemleri deneyip diş minesine zarar vermeden beyazlata bilirsiniz. Aşağıda yer alan doğal diş beyazlatma yöntemlerini deneyip olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Doğal Diş Beyazlatma Yöntemleri

  • Çileği ezip diş fırçasına koyun. Daha sonra dişlerinizi fırçalayın. Çilek dişlerinizin beyazlamasını sağlayacaktır.
  • Susam yağı diş beyazlatma da oldukça etkilidir. Bir pamuğa susam yağı alıp dişlerinizi fırçaladıktan sonra üstünden geçin. Bu yöntemi her dişini fırçaladıktan sonra günde 1 kere deneyebilirsiniz.
  • Kabartma tozu ve limonu karıştırıp diş fırçası ile dişlerinizi fırçalayın. Kabartma tozu limon asidi ile birleşip dişlerde yer alan sararmaları yok edecektir.
  • Kabartma tozu ile hindistan cevizi yağını karıştırıp ta dişlerinizi bu karışımı diş beyazlatmada kullanabilirsiniz.
  • Elma sirkesi antibakteriyel özelliğe sahip olduğu için diş beyazlatma etkilidir.
  • Muz kabuğu alıp iç kısmını dişlerinize sürün. Muz kabuğu da doğal diş beyazlatma yöntemleri arasında fazlaca bilinmektedir.

Sitemiz yer alan sağlık, güzellik, kişisel bakım hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ