Dondurma Yıldız Lif Modeli Yapımı

Dondurma Yıldız Lif Modeli Yapımı

Canimanne.com dan herkese merhabalar bugün Pembeli Örgüler kanalının anlatımını yapmış olduğu çok güzel dondurma yıldız lif örneğini paylaştık. Dondurma yıldız lif modelinin üzerine bir kaç değişiklik yaparak çok şık bir lif haline getirmiş.

Dondurma yıldız lif modeli şu yaz mevsimine uygun lif modeli haline gelmiştir. Bunun üzerine farklı çalışmalar da görmekteyiz sırayla sizlerle paylaşacağız.

Pembeli Örgüler kanalına dondurma yıldız lif modelini yapılışını anlattığı için teşekkür ederiz. Pembeli Örgülerin youtube kanalına abone olarak destek olabilirsiniz.

dondurma yıldız lif modeli açıklama

Opal ip kullandım 6 no tığ. Ortadan başlayıp iki renk beraber örüp kahve tonla külah şekli vererek yıldız şeklinde devam edip lifimin tabanını bitirdim, Dondurma toplarını cetvele sarıp 5o defa dolayıp orlon iple bağlayıp lifi tabanına tutturdum. Kenar süslemesi ve orta süslemesiyle bitirdim.

Dondurma Yıldız Lif Modeli Yapımı VİDEOLU ANLATIM

Dondurma yıldız lif modeline ait tüm detaylı resimler aşağıda paylaşılmıştır. Resimlerin büyük halini görüntülemek için üzerine tıklamanız (dokunmanız) yeterli olacaktır.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ