El İşi Balkon Kapısı Perde Modelleri

El İşi Balkon Kapısı Perde Modelleri

Evimiz için seçtiğimiz eşyalar kadar onlara eşlik eden perde, halı, aksesuar, avize seçimi de bir o kadar önemlidir. Eşyalarınız, mobilyalarınız ne kadar güzel ve eşsiz olsalar da ancak doğru halı, perde, aksesuar seçimi ile tamamlayabilirsiniz.

Evlerin gelinliği olan perdelerin hazır olarak satılanları olduğu gibi el işi modelleri de mevcuttur. El emeği, göz nuru ürünlere olan ilginin ve değerin artması ile beraber örgü, el işi perdeler de gün yüzüne çıkmıştır. Evinizin her odası için yapabileceğiniz birbirinden harika perde modelleri mevcuttur. Balkon kapınız için yapacağınız şık, gösterişli ve bir o kadar da şirin el işi perde modelleri vardır.

  El işi balkon kapısı perde modelleri oldukça çeşitlilik göstermektedir. Dantel olan modellerinin yanı sıra, örgü olan balkon kapısı perde modelleri de mevcuttur. Dantel ipliği ile yapacağınız basit el işi modelleri ile şık ve farklı balkon kapısı perdesi elde edebilirsiniz. Aynı zamanda renkli iplikleri kullanarak kalp, çiçek gibi motifleri örgü ile yaparak balkon kapınızı süsleyebilirsiniz. Yapacağınız motifleri tek renk olarak yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz. Örgüden yapacağınız balkon kapısı perdesi için simli, sakallı iplik gibi farklı ip türlerini kullanarak harikalar yaratabilirsiniz. Bütün olarak örebileceğiniz gibi parçaların veya motiflerin birleştirilmesi yöntemi ile de şık perdeler elde edebilirsiniz.

El örgüsü ve dantelin dışında ise yapacağınız ponponlar ile de şık ve farklı balkon kapısı perdesi modeli tasarlayabilirsiniz. Birçok model ve örnek için sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ