El Örgüsü Bebek Patikleri

El Örgüsü Bebek Patikleri

El örgüsü ile örülen parçalar tektir ve size özeldir. El emeği olduğu içinde hazır olarak alınanlardan çok daha fazla kıymetlidir. Günümüzde el örgüsü olan kıyafetlere olan düşkünlük ve ilgi giderek artmış ve artmaya da devam etmektedir. Özellikle de bebekler için renk renk iplikler, modeller, örnekler kullanarak şık ve farklı parçalar elde edilmektedir. El örgüsü kazaklar, hırkalar, yelekler, battaniyeler, patikler ve daha nice farklı ve özgün parçalar bulunmaktadır.

El Örgüsü Bebek Patikleri

Tığ işi örgü ile yapılan bebek patiklerin yanı sıra aynı zamanda şiş örgüsü ile yapılan patikler de bulunmaktadır. Siz hangi örgüde daha başarılı iseniz onu tercih ederek örebilirsiniz.

Bebek patik modelleri oldukça çeşitlidir. Kız bebekler için yapılan bebek patiklerin de daha çok pembe, pudra, krem, beyaz, yeşil, mor gibi daha canlı renkler kullanılırken; erkek bebek patiklerin de ise daha çok beyaz, krem, siyah, lacivert, bordo, turkuaz gibi daha durgun renkler tercih edilmektedir.

Patik örnekleri arasında tek renk ile yapılan modeller olduğu gibi aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de mevcuttur. Bunun yanı sıra ise simli, ebruli iplik gibi farklı ip türlerini de kullanarak şık ve farklı bebek patikleri yapabilirsiniz.

Görselleri takip ederek fikir sahibi olabilir ve istediğiniz modeli seçerek beğendiğiniz renk ile örmeye başlayabilirsiniz. Kolay gelsin..

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ