Canım Anne

El Örgüsü Bebek Patikleri

El Örgüsü Bebek Patikleri

  Hazır olarak satılan birçok ürün çeşitliliği olmasına rağmen el örgüsü ürün ve parçalar özellikle de giyimde daha fazla tercih edilmektedir. Bebek giyiminde kış ayların için yapılan yünlü, pamuklu el örgüsü ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Örgü bebek patikleri, yelekleri, kazakları, hırkaları, battaniyeleri ve daha nice ürün çeşitliliği mevcuttur. Kız ve erkek bebekler için ayrı ayrı renk ve modeller tercih edilmektedir.

  El örgüsü bebek patikleri oldukça çeşitlidir. Erkek bebekler için mavi, krem, beyaz, lacivert, turkuaz gibi tonlar daha ağırlıklı olarak kullanılmaktadır. Kız bebekler için yapılan patiklerde ise daha çok pembe, pudra, krem, mor, kırmızı gibi tonlar daha fazla tercih edilmektedir.

El örgüsü bebek patik modelleri arasında tığ işi örgü ile yapılan modeller olduğu gibi aynı zamanda şiş örgüsü ile yapılan modeller de mevcuttur. Siz hangi örgü alanında daha başarılı iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz.

El örgüsü bebek patik örnekleri arasında tek renk iplik kullanılarak yapılan modeller olduğu gibi iki veya daha fazla rengin bir arada kullanıldığı model ve örneklerde vardır. Aynı zamanda ebruli iplik veya simli iplik gibi farklı ip türlerini de kullanarak şık ve farklı patiklerde örebilirsiniz. Ördüğünüz patiklerin rengi kadar kalitesi de bir o kadar önemlidir. Kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipler, tercih ederseniz daha memnun kalırsınız. El örgüsü bebek patik örnek ve modelleri için sitemizde yer alan görselleri inceleyebilirsiniz. Hem geçmişten günümüze kadar gelmiş olan modelleri hem de en güncel, modern örnekleri sitemizden bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın