El Örgüsü Çocuk Hırkaları

El örgüsü çocuk hırkaları farklı örnekler, modeller ve ipler ile günümüzde yeniden hayat bulmuş ve eski ile yeninin birleşmesi ile beraber ortaya harika parçalar çıkmıştır. Kadınlar kendileri için örgü parçalar yaptıkları kadar çocukları ve eşleri içinde özenle, emek vererek yapmaktadır.

Çocuklar için birçok örgü parça modeli mevcuttur. El örgüsünden hırkalar, kazaklar, yelekler, patikler, atkı ve bere takımlar ve daha nice model ve parça mevcuttur.

Örgü ve el işleri, hırka, örgü, tığ işi örgü hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

El Örgüsü Çocuk Hırkaları

Kız çocuk hırkalarında ise daha çok pembe, pudra, krem, beyaz gibi tonlar daha ağırlıklı olarak tercih edilmektedir. Hırkayı ördüğünüz renkler kadar ipinizin kalitesi de bir o kadar önemlidir. Yapmış olduğunuzun ürünün iyi ve kaliteli gözükmesi için kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmelisiniz. Şiş numarasını elinize ve ipin inceliğine göre seçmenizde fayda var. Ayrıca video anlatımlı örneklerimiz sitemizde mevcuttur. Sitemizi ziyaret ederek hırka modellerine bakabilirsiniz.

Çocuk hırkaları hazır hırkalardan çok daha fazla sıcak tuttuğu ve daha şık göründüğü için anneler tarafından oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. El örgüsü çocuk hırkaları genellikle şiş ile örülse de tığ işi örgü ile yapılanları da vardır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ