Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı tasarım lif örnekleri yeni modeller sitemizde mevcuttur. Çeyizlik, sipariş ve hediyelik lif modelleri için yazımızdaki linke tıklamayı unutmayınız.

Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi el işlerinin en sık uygulanan el işleri arasında yer almaktadır. Video anlatımlı olması kolaylık sağlarken istediğiniz modeli bulma imkanı olduğu için lif modellerine ilgi oldukça fazladır. Bu sebepten lif çalışmaları çeyizlerde en çok yapılan tığ işi modelleridir. Nişan bohçalarında damat lif örnekleri yer alırken farklı takım lif örnekleri oldukça fazladır.

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Yapılışı: İlk olarak sihirli halka yapalım halka içine fıstık uyguluyoruz. Aralarda bir zincir çekerek toplamda altı fıstık yapalım, ikinci sırada fıstık tepesine ve zincir boşluğuna aralarda bir zincir çekerek fıstık yapalım. Diğer renk ip ile devam ediyoruz. Aralarda bir zincir çekerek zincir boşluğuna çift fıstık yapalım, tekrar aynı işlemi uyguluyoruz. Toplamda beş sıra yapıyoruz aralarda zincir detayını uygulayarak, devamında çift fıstık tepelerine kapalı fıstık yapalım on zincir çekip diğer fıstık tepesine geçiş yaparak devam ediyoruz. Çekmiş olduğumuz zincir boşluklarına trabzan tekniği uyguluyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Sibelle örgü youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Lif sevdası çiçeği yeni model yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ