Bolero Modelleri

Bolero Modelleri

Kombinelerinde farklılık yaratmayı seven bayanla için örgü parçalar her zaman için vazgeçilmez olmuştur. El örgüsü ile yapılan parçalara gün geçtikçe daha çok ilgi duyulmaya başladığı bir gerçektir. İlgi ve rağbetin artması ile beraber de yeni modeller ve ürünlerde ortaya çıkmıştır. Bayanların kombinelerinde kullanabilecekleri örgü bolero, kazaklar, yelekler, hırkalar, şallar ve daha birçok farklı parça bulunmaktadır. Bu yüzden kombinelerinde farklılığı seven bayanlar örgü parçaları gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Örgü ve el işleri, tığ işi, şiş örgü modelleri hepsi daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Bolero Modelleri

Örgü bolero modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk olarak yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanabileceğiniz modeller de mevcuttur. Boleroları hem günlük hem de özel davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel günlerde kullanmak için yapacağınız bolero modellerinde klasik renkleri ve modelleri tercih edebilir ve ipinizi buna göre seçebilirsiniz. Klasik modelli bir bolero örneğini simli iplikler ile yaparak özel davetlere giderken kombine tamamlayıcı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günlük hayatta kullanmak için yapacağınız bolero modellerinin ise daha sakin ve salaş modelleri seçebilir cıvıl cıvıl renkler ile örebilirsiniz.

En yeni, güncel bolero modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilir ve birbirinden şık modeller içinde istediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapımı oldukça basittir. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Kendiniz için yapabileceğiniz gibi ilmek sayılarını azaltarak kızınız içinde örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Yessica Alvarez dedi ki:

    Están.lindos los boleros

BİR YORUM YAZ