Canım Anne

El Örgüsü Bolero Modelleri

El Örgüsü Bolero Modelleri

Kombinelerinde farklılık yaratmayı seven bayanla için örgü parçalar her zaman için vazgeçilmez olmuştur. El örgüsü ile yapılan parçalara gün geçtikçe daha çok ilgi duyulmaya başladığı bir gerçektir. İlgi ve rağbetin artması ile beraber de yeni modeller ve ürünlerde ortaya çıkmıştır. E örgüsü ile yapılan birçok farklı ürün bulunmaktadır. Bayanların kombinelerinde kullanabilecekleri örgü bolero, kazaklar, yelekler, hırkalar, şallar ve daha birçok farklı parça bulunmaktadır. Örgü parçalar tektir ve size özeldir. Bu yüzden kombinelerinde farklılığı seven bayanlar örgü parçaları gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

   El örgüsü bolero modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk olarak yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanabileceğiniz modeller de mevcuttur. Boleroları hem günlük hem de özel davetlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel günlerde kullanmak için yapacağınız bolero modellerinde klasik renkleri ve modelleri tercih edebilir ve ipinizi buna göre seçebilirsiniz. Klasik modelli bir bolero örneğini simli iplikler ile yaparak özel davetlere giderken kombine tamamlayıcı olarak rahatlıkla kullanabilirsiniz. Günlük hayatta kullanmak için yapacağınız bolero modellerinin ise daha sakin ve salaş modelleri seçebilir cıvıl cıvıl renkler ile örebilirsiniz.

   El örgüsü bolero çeşitleri arasında tığ işi örgü ile yapılanlar olduğu gibi şiş ile yapılan modelleri de vardır. Hangi alanda daha başarılı ve iyiyseniz onu tercih edebilir ve örmeye başlayabilirsiniz.

En yeni, güncel bolero modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilir ve birbirinden şık modeller içinde istediğinizi seçerek örmeye başlayabilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gözükse de aslında yapımı oldukça basittir. Resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz. Kendiniz için yapabileceğiniz gibi ilmek sayılarını azaltarak kızınız içinde örebilirsiniz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın