El Örgüsü Çizgili Battaniye Modelleri

El emeği ile yapılan ürünlere ve parçalara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Geçmişten gününüze kadar gelmeyi başarmış birçok model ve çeşidin yanı sıra yeni modellerde ortaya çıkmaya devam etmektedir. Eski ve yeninin bileşip, bütünleşmesi ile beraber şık ve özgün modeller ortaya çıkmaktadır. El örgüsü ile yapılan birçok ürün çeşidi vardır. Bunlardan biri de el örgüsü battaniye modelleridir.

  El örgüsü battaniye modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Şiş ile örülenleri olduğu gibi tığ işi örgü ile yapılanları da vardır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz onu tercih ederek örmeye başlayabilirsiniz. El örgüsü battaniyeler hazır battaniyelere göre daha şık ve sıcak tuttuğu için son zamanlarda oldukça sıklıkla tercih edilmektedir.

Battaniyelerinizi tek renk yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak harika modeller de elde edebilirsiniz. Aynı zamanda ebruli iplikleri de kullanabilirsiniz. Kullandığınız ipin rengi kadar kalitesine de dikkat etmeniz de fayda var. Yapacağınız ürünün kusursuz ve şık olması için kaliteli, pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmenizi öneririz.

Battaniye Modelleri

 El örgüsü battaniyelerinizi televizyon battaniyesi gibi küçük modellerde yapabileceğiniz gibi tek kişilik ve çift kişilik olarak da örebilirsiniz. Battaniyeler büyük parçadan oluştuğu için bütün olarak örmek hayli zordur. Bütün olarak örülen modellerinin yanı sıra parçaların veya motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modeller de sıklıkla tercih edilmektedir.

El örgüsü battaniyelerin bir diğer çeşidi ise çizgili modelleridir. El örgüsü çizgili battaniyeler son zamanlarda oldukça fazlasıyla rağbet görmeye başlamıştır. İki renk veya daha fazla rengi bir arada kullanarak çizgili harika, rengarenk battaniyeler örebilirsiniz. Birbirinden farklı modeller ve çeşitler için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aynur dedi ki:

    Merhaba yapılışını öğrenebilirmiyim

BİR YORUM YAZ