El Örgüsü Çocuk Pançoları

El emeği ile yapılmış örgüler eski zamanlardan beridir var olan ve kullanılan, yapılan parçalardan biridir. El örgüsü ürünlere olan düşkünlük ve değerin artması ile beraber yeni modeller ve ürünler ortaya çıkmıştır. Eski ile yeninin buluşması ile birlikte oldukça özgün ve şık modeller ortaya çıkmıştır. Hem yazlık hem de kışlık örgü parçalar mevcuttur.

Kadınlar kendileri için ördükleri kadar çocukları da örgü örmeye, giydirmeye bayılırlar. El örgüsü ürünler emek ile yapıldığı için hazır ürünlerden çok daha fazla kıymetli, değerlidir. Sizde en değerli varlıklarınız çocuklarınız için birbirinden harika parçalar yapabilirsiniz.

El Örgüsü Çocuk Pançoları

Sonbahar ve kış aylarının en trend parçalarının başında yer alan pançoların yetişkinlere göre olanları olduğu gibi kız çocukları içinde yapılan modelleri vardır. Kız çocuk panço modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk olarak örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de vardır. Aynı zamanda ebruli iplikle de örebilirsiniz. Pançoların çoğunluğu şiş ile örülse de tığ işi örgü ile yapılanları da vardır.

Ördüğünüz pançoların daha şık ve gösterişli olmasını istiyorsanız daha sonra tığ ile sık iğne yaparak çiçekler, yapraklar yaparak pançoya ekleyebilirsiniz. Aynı zamanda boncuklar, inciler, kurdeleler ile de süsleyebilirsiniz. Son zamanlarda oldukça moda olan püskülleri de kullanarak daha şık ve sevimli olmasını sağlayabilirsiniz. Pançoların düz modelleri olduğu gibi desenli modelleri de vardır.

Çocuk pançoları son zamanlarda oldukça sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Kızınız için ördüğünüz pançonun büyüğünü örerek kendiniz de giyebilirsiniz. Aynı renk ve modeli yaparak anne kız kombini yapabilirsiniz. Son zamanlarda moda olan anne kız kombinelerine sizde yeni bir hayat verebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ