Canım Anne

El Örgüsü Çocuk Tokaları

El Örgüsü Çocuk Tokaları

El örgüsü ile yapılan ürünlere her geçen gün yenileri eklenmektedir. El emeği verilmiş olan parçalara ve ürünlere verilen değer gün geçtikçe artmaktadır. Bununla beraber de kullanım alanları da giderek artmakta ve daha fazla ilgi görmeye başlamaktadır. Örgünün kullanım alanlarından biri de toka yapımıdır. Sizde el örgüsünden şık ve farklı tokalar yapabilirsiniz.

   El örgüsü çocuk tokaları son zamanlarda anneler tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Birçok farklı model ve örnek bulunmaktadır. Yapmış olduğunuz tokaları tek renk yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi kullanarak şık tokalar da yapabilirsiniz. Aynı zamanda sakallı ve simli ipleri kullanarak farklı modellerde elde edebilirsiniz.

  El örgüsü toka modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Şiş örgüsü ile yapılan modelleri olsa da daha çok tığ işi örgü ile yapılan modeller tercih edilmektedir. El örgüsü tokalar çok farklı formlarda örebilirsiniz. Çiçek, yaprak, gül, hayvan, meyve formlarında örebilirsiniz. Tokaların daha şık ve farklı olmasını isterseniz çeşitli materyaller yardımı ile süsleyebilirsiniz. Kurdele, pul, boncuk, inci gibi materyaller ile süsleyerek daha şık ve şirin ürünler ve tokalar elde edebilirsiniz. Tokaları tek parça halinde örebileceğiniz gibi motiflerin birleştirilmesi ile de şık tokalar elde edebilirsiniz.

Kız çocukları tokalara bayılır. Anneler de bunu çok iyi bilmektedir. Kızınıza hediye edebileceğiniz el örgüsü bir toka yapabilirsiniz. Eminim bu onu oldukça memnun ve mutlu edecektir. Emek verilerek yapılan bir hediye para verilerek hazır alınanlardan çok daha fazla kıymetlidir.

  El örgüsü çocuk tokası örnekleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri yakından inceleyerek sizde rahatlıkla el örgüsü toka yapabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ