El Örgüsü Erkek Hırka Modelleri

El Örgüsü Erkek Hırka Modelleri

   Bayanlar için örgü modelleri olduğu gibi erkekler için de kazak, hırka tarzında örgü modelleri vardır. Özellikle de kış aylarında hazır alınan ürünlere göre daha sıcak tuttuğu için daha fazla tercih edilmektedir. Birbirinden şık ve modern tarz da hırka modelleri mevcuttur.

Örgü örmek öncelikle sabır işidir. Hele ki böyle büyük parçadan oluşan hırka gibi modeller ördüğümüz zaman epey bir zahmet ve emek vermekteyiz. Ama her ne kadar vakit alıcı olsa da biz bayanlar için hem hobi hem de boş vakitlerimizi değerlendirmek için en güzel uğraşlardan biridir. Her ne kadar emek verilmiş olsa da çıkacak olan sonuç için değecektir. Hazır atkı, hırka, kazaklar hiçbir zaman örgü ürünlerin yerini tutmamaktadır. El eneği ürünler her zaman için daha kıymetli ve değerli olmuştur.

Birbirinden şık ve modern erkek hırka modelleri sitemizde mevcuttur. Hırka öreceğiniz zaman dikkat etmeniz gereken bir diğer husus ise ördüğünüz ipin kalitesidir. Eğer iyi sonu. Elde etmek istiyorsanız pamuklu, yumuşak dokulu ipleri tercih etmelisiniz. Erkek hırkaları öreceğimiz zaman genellikle mavi, lacivert, beyaz, gri gibi renkleri tercih etmekteyiz. Çok şık ve gösterişli modellerimizi sitemizdeki resimli anlatımlı görsellerden inceleyebilirsiniz. Beğendiğiniz modelin ilmek sayılarını azaltarak küçük çocuğunuzun için de pek rahat örebilirsiniz. İlk görünüşte her ne kadar zor gibi gözükse de aslında görselleri takip ederek rahatlıkla yapabileceğiniz modeller de vardır.

    Erkek hırka örnekleri çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Düz şekilde örülenleri olduğu gibi desen verilerek örülen modellerde vardır. Genellikle önden fermuarlı veya düğmeli yapılmaktadır. Kollarına ve ön kısmına desen işlenerek yapılan modeller çok fazla rağbet görmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. murat karataş dedi ki:

    el-orgusu-erkek-hirka-modelleri-15 bana yapıp göndere bilirmisiniz

BİR YORUM YAZ