El Örgüsü Erkek Atkı Modelleri

El Örgüsü Erkek Atkı Modelleri

  Biz kadınlar örgüyü kendimize ördüğümüz kadar çocuklarımız, eşlerimiz, babalarımız içinde öreriz. Kış aylarının gelmesiyle beraber atkılara, şapkalara olan ihtiyacımız da artmaktadır. Sizde eşinize, babanıza veya erkek çocuğunuz için örgü örmek istiyorsanız çok şık erkek atkı modelleri vardır. Soğuk havaların vazgeçilmez parçalarından biri de hiç şüphesiz ki atkılardır. Sizde kendi el emeğiniz ile bir atkı örüp eşinize veya babanıza hediye edebilirsiniz. Hiç şüphesiz ki hazır alınan bir üründen çok daha fazla önemi ve değeri hak etmektedir. El emeği ürünlerin değeri ve önemi de gün geçtikçe katlanarak devam etmektedir. Ayrıca hazır ürünlere göre daha şık ve gösterişli durduğu içinde sıklıkla tercih edilmektedir.

Erkek atkı örnekleri çok fazla çeşitlilik göstermektedir. Boyunluk tarzında olan atkı modelleri de mevcuttur. Önünden düğmeli modelleri bu sezonun en trend atkıları arasındadır. Hem kullanım kolaylığı açısından hem de şıklık açısından oldukça kullanışlı ve rahattır. Erkek atkı örerken genellikle mavi, lacivert, beyaz, siyah gibi renkler daha fazla tercih edilmektedir. Tek renkten oluşan atkı modelleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de mevcuttur.

El becerisi yüksek olan bayanlar için zor modellerimiz olduğu gibi örgüye yeni başlamış olan bayanlar için kolay modellerimizde sitemizde yer almaktadır. İlk bakışta zor gibi gözükse de resimli anlatımlı görselleri takip ederek çok rahatlıkla örebilirsiniz.

En yeni atkı modelleri arıyorsanız sezonun trend olmuş, en şık, gösterişli modellerine sitemizden ulaşabilirsiniz. İstediğiniz modeli seçerek örmeye başlayabilirsiniz. Ördüğünüz ipin kalitesi önemlidir. Eğer iyi sonuçlar almayı ve daha sıcak tutmasını  istiyorsanız mutlaka pamuklu ve yumuşak dokulu ipleri tercih etmelisiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Sevda YILDIZ dedi ki:

    21 tane atki cesidi var 6 ve 7 numara ayni mi ornegin ismi nedir yapilisini tarif edebilirmisiniz lutfen

BİR YORUM YAZ