El Örgüsü File Şallar

El Örgüsü File Şallar

Kıyafetlerimiz ve kombinelerimiz kadar onlara eşlik eden ve tamamlayan dış kombin tamamlayıcılar da bir o kadar önemlidir. Kombine tamamlayıcı parçaların başında ise şallar gelmektedir. Şalların hazır olarak satılanları olsa da kadınlar daha çok örgü olan modellerini tercih etmektedir. Örgü parçalar tektir ve size özeldir. Bu yüzden bayanlar başkalarında olmayan nadide parçaları kullanmaya bayıldıkları içinde örgü şalları daha fazla tercih etmektedir.

El örgüsü şallar çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Kalın iplikler ile örülen kışlık modelleri olduğu gibi ince iplikler ile örülen yazlık veya sonbahar aylarında kullanılmak için yapılan modelleri de vardır.

El örgüsü file şallar yaz ve sonbahar aylarının vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Dış kombine tamamlayıcı olarak kullanılan file şalların kare formunda yapılanları olduğu gibi dikdörtgen yapılanları da vardır. Yapacağınız file şalı tek renk iplik kullanarak yapabileceğiniz gibi aynı zamanda birden fazla rengi bir arada kullanarak renkli modeller de elde edebilirsiniz.

File şalları rengarenk iplikler ile yaparak günlük hayatınızda kullanabileceğiniz gibi daha klasik renkleri ve modelleri tercih ederek özel davetlerde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

File şallar tığ işi örgü ile yapılmaktadır. Bu yüzde tığ işi örgüyü bilen her bayanın rahatlıkla yapabileceği kolaylıktadır. File şallarda diğer şallarda olduğu gibi eskiden genellikle beyaz ve krem tercih edilse de günümüzde rengarenk modelleri de ortaya çıkmıştır. Kombine edeceğiniz kıyafetinize uyumlu olacak şekilde istediğiniz renklerde örebilirsiniz.

File şalları normal pamuklu iplikler ile yapabileceğiniz gibi simli ve sakallı ipliklerle de deneyerek farklı ve şık modeller ortaya çıkarabilirsiniz. Birbirinden şık ve farklı şal modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ