El Örgüsü Gelinlik Kemeri

El örgüsü ile yapılan ürünlere her geçtiğimiz gün yenileri eklenmektedir. Kullanım alanı giderek genişlemekte ve bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Hem ev dekorunda hem de giyim sektöründe oldukça ilerleme kaydetmiş olan el örgüsü, el emeği ürünler giderek daha fazla değer kazanmaktadır. Bir zamanlar dantelin ve örgünün modası geçti gibi sözler söylenmiş olsa da günümüzde örgüye ve el işine verilen değer artmış, hak ettiği değere kavuşmuştur.

Günümüzde el emeği ile yapılan ürünlerin yelpazesi oldukça genişlemiştir. Bu kullanım alanlarından biri de gelinlik kemeridir. Daha yeni yeni ortaya çıkmaya başlayan bu akım ilerleyen günlerde  oldukça ilgi çekecek gibi gözüküyor. El emeği, el örgüsü ile yapılmış gelinlik kemerleri bu seneye damgasını vuracak gibi gözüküyor.

Dantel ile bezenmiş şık gelinlik kemerleri gelinliğinizin şıklığına şıklık katacak size ayrı bir hava katacaktır. El emeği ile yapılmış ürünler ve parçalar her zaman için çok daha fazla dikkat çekmiştir. Aynı zamanda el emeği ürünler tektir ve size özeldir. Bu özel ve güzel gününüzde daha farklı ve şık görünmek isterseniz eğer sizlerde el örgüsü gelinlik kemeri yapabilirsiniz.

Sitemizdeki örneklere bakarak fikir sahibi olabileceğiniz gibi hayallerinizi serbest bırakarak el becerileriniz ile kavuşmasını da sağlayabilirsiniz. Hayalinizdeki gelinlik kemerini belki bulamayabilirsiniz. Ama kendiniz rahatlıkla yapabilirsiniz. Dantel işlemeler, inciler ile süslenmiş olan bir gelinlik kemeri eminim ki size bambaşka bir hava katacaktır.

El emeği ile yaptığınız gelinlik kemerini beyaz yapabileceğiniz gibi aynı zamanda kırmızı, mor veya dilediğiniz renklerde de yapabilirsiniz. İstediğiniz materyaller ile süsleyerek hayalinizdeki gelinlik kemerini ortaya çıkarabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ