El Örgüsü Panço Modelleri

Özellikle son bahar ve kış aylarının vazgeçilmezleridir. Hem şıklık açısından, hem sıcak tutması  açısından, hem de rahatlık açısından çokça tercih edilen bir kıyafet türüdür.

Kesinlikle her bayanda en az bir tane olmalıdır. Çünkü zaman geçse bile asla modeli eskimeyen, demode olmayan kıyafetlerdir. Panço seçimi yaparken özellikle el örgüsü panço çeşitleri incelenmelidir. Panço modelleri bazen tek parça bazen ise bir kaç veya daha fazla parçadan oluşabilir. Bayanların en çok tercih ettiği modeller ise çoğunlukla tek parça olanlar ve açık renklerden ziyade koyu renkte olanlardır.

Tığ işi panço modelleri, ponço örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız..

El Örgüsü Panço Modelleri

Genel olarak sade giyilen kıyafetler olmasının yanı sıra, kaban ve montların üzerine de giyilmektedir. Aynı zamanda sadece badiler ve penyeler üzerine de giyilmektedir. Ayrıca el örgüsü panço modelleri, bol kıyafetler olması nedeniyle rahatlık için çok iyidir. Pançolar özellikle son bahar ayında kadınların üzerini süsler, rengarenk ve desen desen pançolar görebiliriz etrafımızda.

Aslında renk konusu biraz da mevsimle alakalıdır. Çünkü pançolar yaz mevsimi dışında tüm mevsimlerde kullanılabilir. Kış aylarında kalın olan pançolar, son bahar ve ilk bahar da ise daha ince mevsimlik pançolar tercih edilir. Bu kıyafeti herkes yapabilir. Bu yüzden el örgüsü panço nasıl yapılır bunu öğrenmek gerekir. Pançolar bahsettiğimiz gibi parçalar halinde veya tek parça oluyor, bunlar hem tığ ile hem de özel şişler yardımı ile örülmektedir.

Panço örmek için üst düzey bir örgü bilgisine ihtiyaç yoktur. İhtiyacınız olan tek şey içinize sinecek uygun renkte iplik, karar verdiğiniz model ve hangi mevsimde kullanacağınızı seçmenizdir. Böylece hem şıklık açısından doğru karar vermiş olacaksınız, hem de mevsime uygun seçim yaptığınız için kıyafeti doğru kullanmış olacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ