El örgüsü Sepet Modelleri

El örgüsü Sepet Modelleri

 El emeği, el örgüsü ile yapılan ürün ve parçalara her geçen gün yenileri eklenmektedir. Moda akımlarının ve örgülerin birleşmesi ile beraber birbirinden kullanışlı ve farklı fikirler gün yüzüne çıkmaya devam etmektedir. Eskiden günümüze kadar gelmiş olan birçok ürün ve parçanın yanı sıra değişen modaya ayak uyduracak çok fazla model ve örnek ortaya çıkmaktadır.

Ev dekorundan, giyime, aksesuar ve dekoratif ürün yapımına kadar birçok alanda örgüden yararlanılmaktadır. Sizlerde bunlardan biri olan el örgüsü sepetler yapmak istemez misiniz? Hem oldukça kullanışlı hem de dekoratif olarak da kullanabileceğiniz örgü sepetler evinize oldukça fazlasıyla yakışacaktır.

   El örgüsü sepet modelleri oldukça fazla çeşide sahiptir. Tek renk iplik ile örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanıldığı modeller de vardır. Aynı zamanda sakallı ve simli iplikleri kullanarak farklı modeller de elde edebilirsiniz. El örgüsü sepetlerin kare formlu olanları olduğu gibi yuvarlak ve dikdörtgen formlu olanları da vardır. Siz hangi formu daha çok beğeniyorsanız onu tercih edebilirsiniz.

El örgüsü sepet çeşitleri arasında ince iplikler ile örülenler olduğu gibi aynı zamanda kalın iplikler ile yapılan modelleri de vardır. El örgüsü sepetlerin büyük çoğunluğu tığ işli örgü modeli ile yapılmaktadır.

  El örgüsü sepetleri yatak odalarınızda aksesuar koymak için kullanabileceğiniz gibi aynı zamanda banyolarınız için yapak içerisine havlu veya sabunda yapabilirsiniz. Evinizin dekoru ile uyumlu olacak renklerde yaparak daha uyumlu ve şık olmasını sağlayabilirsiniz. Ördüğünüz sepetlerin daha şık olmasını isterseniz eğer inci, boncuk, kurdele, pul gibi materyaller ile süsleyebilirsiniz. Kendi tarzınıza ve zevkinize uygun olacağını düşündüğünüz modelleri seçerek örmeye başlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ