El Örgüsü Runner Modelleri

El Örgüsü Runner Modelleri

Son zamanlarda yapılan yemekler kadar sunumlara da oldukça önem verilmeye başlanmıştır. Şık masa örtüleri, rannerlar, amerikan servisleri, rengarenk tabaklar ile sofralar şık bir hava içine bürünmeye çalışılmaktadır. Sofranızın havasını değiştirmek ve farklılık yaratmak isterseniz el örgüsü ürünleri kullanmanızı tavsiye ederiz. Günümüzde el emeği ile yapılan ürünlere verilen değerin arttığı herkes tarafından bilinmektedir. Sizde bu moda akımını sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

   El örgüsü runner modelleri çok fazla çeşitlilik içermektedir. Dantel şeklinde yapılanları olduğu gibi aynı zamanda kalın iplikler ile yapılan modelleri de mevcuttur. El örgüsü runnerlerinizi tek renk yapabileceğiniz gibi birden fazla rengin bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz. Çiçek, yaprak gibi motifleri de ürünlerinizde ve parçalarınızda kullanarak daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz.

Örgü ve dantelin şıklığının sofralarınıza taşıyarak fark yaratabilirsiniz. Hazır alınan ürünleri herkesin evinde bulmak mümkündür ancak siz el örgüleri ile kendi hayallerinizi ve becerilerinizi birleştirerek harikalar yaratabilirsiniz.

  El örgüsü runner çeşitleri oldukça fazladır. Runnerler bütün şekilde örebileceğiniz gibi parçaların ve motiflerin birleştirilmesi yöntemi ile de örebilirsiniz. Bütün şekilde örmek zor olacağından bu şekilde örmeyi tercih ederseniz daha keyifli ve kolay bir şekilde örmüş olursunuz.

Birbirinden farklı ve bu sezonun en trend el örgüsü runner modelleri için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. İlk bakışta zor gibi gelse de resimli anlatımlı görselleri takip ederek rahatlıkla yapabilirsiniz.

Runnerlerinizi daha şık ve gösterişli görünmesini isterseniz farklı materyaller yardımı ile süsleyebilirsiniz. Boncuk, inci, kurdele ve pul gibi materyaller yardımı ile süsleyebilir ve daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Runnerlerinizi şıklığını tamamlamak için aynı ip renklerinden amerikan servisleri de yaparak takım yapabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ