En Güzel Babalar Günü Mesajları – Resimli Babalar Günü Mesajları

Babalar günü bu yıl 17 Haziran pazar günü yani bayramın son gününe denk  geliyor. Babalar gününü kutlamak için en güzel mesajları ve resimli kutlama mesajlarını sizler için derledik.

Babalar günü Anneler gününde sonra yılın en önemli günleri arasında yer alıyor. Her yıl 17 Haziran tarihinde kutlanan bu önemli gün bu yıl Bayramın son gününü denk geldiği için daha güzel geçeceğe benziyor.

Babalar günü gibi önemli günlerde çoğumuz kutlama amaçlı telefondan veya sosyal medya üzerinden bu gün ile alakalı mesajlar paylaşırız. Özellikle Babalar gününde herkes kendi babasına mesaj atar ve gününü kutlar. Sosyal medya üzerinden ise daha  çok resimli mesajlar paylaşılmaktadır.

Babalarımız tüm evin ve ailenin  yükünü maddi  açıdan en fazla kaldıran kişidri. Anne ve babalarımız genellikle yemeyen yediren, içmeyen içiren, giymeyen giydiren kişilerdir. Her anne ve baba özeldir. Babalarımız her ne kadar sert, mesafeli ve sinirli görünsede genelde yufka gibi bir yüreğe sahiptirler. Çoğu kişi büyüyüp çoluk çocuğa karışınca babalık duygusunun nasıl olduğunu tamamen anlar.

Resimli Babalar Günü Mesajları

Babalar gününde uzakta olan ve başka sevdiklerinin de babalar gününü kutlamak isteyn kişiler genellikle kutlama mesajları göndermektedir. Mesajlar bu günü unutmadığımızı ve karşımızdakine verdiğimiz değeri gösteren ufak detaylardır. Sizler için hazırladığımız resimli mesajlar arasından sizi en iyi anlatan ve beğendiğiniz mesajları babanıza veya sevdiğiniz erkeklere gönderip bu özel günü kutlayabilirsiniz.

En Güzel Babalar Günü Mesajları

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

Babam olduğun için çok mutluyum, sahip olduğum en iyi baba ve arkadaşsın. Babalar günün kutlu olsun babacım.

Kelimelerle anlatılamayan fedakârlık ve karşılıksız sevgiyi tarif et desen bana herhalde sadece “BABA” derdim. Babalar günün kutlu olsun babam.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun…

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven babam, sana layık olmak için yaşıyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Evimizin güneşi bir tanesisin canım babam, kucak dolusu sevgi ve saygılarımla kocaman öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun…

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkek… Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Koklanacak gül, açılacak gonca, yaşanacak hayat ve alınacak nefes olan sevgili babam. İkliminden tasasızlık, sevginden cesaret ve gözlerinden esaret aldığım günleri hep yaşamak isterim sabah.com.tr.

Kollarından daha huzurlu, daha güvenli, yüreğinden daha sıcak ülke yokmuş babacım. Babalar günün kutlu olsun.

Bizim bugünlere gelmemizi sağlayan ve hakkını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz babamızın babalar günü kutlu olsun…

Bana uçabileceğim kanatlar verdiğin için teşekkürler, sevgin ve anlayışınla hep yanımdaydın, daima sığınağımdın. Benim için ne kadar paha biçilmez bir değerde olduğunu asla unutmuyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Sen güçlü bir çınar gibisin… Arkamı ne zaman sana yaslasam sanırım ki dünyayı bile fethedebilirim… Çünkü bana hep güç veriyorsun… Babalar günün kutlu olsun…

Bana güç verdin, destek verdin, her zaman ama her zaman yanımdaydın, hayat boyu bütün bunlar için sana teşekkür edebilmem imkansız. Fakat yine de deneyeceğim. Teşekkür ederim baba. Seni çok seviyorum.

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Her sabah uyandığımda seni bulurdum yanımda canım Babam benim.

Seni çok özledim benim güzel Babam. Varlığın ışık saçıyor dünyama…

Gözlerimdeki yaşları silendin sen Babam. yüreğimdeki kederi giderendin sen Babam…

Akşam oldu hüzünlendim ben yine Hasret kaldım gözlerinin rengine…

Bana bir masal anlat baba içinde hem sen olsun hem ben olsun hemde annem olsun… 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ