En Güzel En Kolay Lif Modeli

Lifler kimimize göre gereksiz bir parçadır. Kullanmayacağımızı düşünürüz. Kullanmayacağımız bir şeyi de çeyizimize koymak istemeyiz. Fakat geçmişten günümüze kadar gelen geleneklerde lifler hep vardır. çeşit çeşit, renk renk lifleri kullanmayacak olsa bile evinden hiç eksik etmeyenler muhakkak vardır. Tabi ki kullanmayı çok sevenler de oldukça fazla.

Günümüzde farklı birbirinden güzel lif modellerine ulaşmak oldukça kolay. Bizler de sizin için yepyeni lif modellerini sizlere ulaştırmaya çalışıyoruz. Bugün yine harika bir model ile karşınızdayız.

Orgu Hayatım Youtube Kanalının anlatım videosu ile yapacağımız lif modelini biz çok beğendik. Sizlerin de beğeneceğini düşünüyoruz.

Lifin yapımında 2 renk lif ipi ile 2 numara 1.75mm lik tığ kullanılmıştır. Lif modelini yaparken bilmeniz gereken bütün detayları öğrenebilmek için detaylı anlatım videosu mevcut. Aşağı eklediğimiz link ile kolayca videoya ulaşabilirsiniz.

Orgu Hayatım Youtube Kanalına güzel anlatımından dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bunun gibi anlatımların devamı için videoyu beğenip kanala abone olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin.

En Güzel En Kolay Lif Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ