En güzel farklı örgü modelleri

En güzel farklı örgü modelleri

Yıllardır işini başarıyla sürdüren Derya Baykal sayesinde bir çok kadın yeteneklerini sergileme ve paylaşma fırsatı buldu. Derya Baykal’ın yaptığı Deryanın Dünyası programı sayesinde programa katılan yetenekli ev hanımları, örgü işlerinin satımıyla uğraşan işletmeciler, bu konuda öğretmenlik yapan hanımlar kendi bildikleri ya da daha önce bilinen ancak çeşitlendirilmiş örgü ürünlerini ekran başındaki insanlarla paylaşma fırsatı bulmuştur.  Bu program sayesinde örgülerin çeşitleri artmış hanımlar için daha değişik ürünler üretme fırsatı yakalanmıştır.

Programda her yaş grubuna bebeklere, çeyiz hazırlığında olan kızlara, yetişkin hanımlara şal, yelek, patik, kazak modelleri sunulmakta ayrıca evde kullanılabilen örgüden eşya modellerine kadarda bir çok alanda Derya Baykal örgü modelleri çeşitlendirilmiştir.  Bu modeller arasında; bolero yapımları, eldiven örgüleri, şal örgüleri, lastik örgü tekniğiyle yapılan örgüler, bebekler için kolay hırka örgüleri, bebek jilesi örgüsü, bayanlar için kapşonlu hırka örgüsü, bebek tulum örgüleri, kundak örgüsü, bebek battaniyesi örgüsü, kurdeleli battaniye örgüsü, desenli bebek hırkaları örgü modelleri, panço örgüsü, patik örgüsü, örgü mumluk modeli, örgü çanta modelleri, dantel havlu kenar örgüsü, örgü şapka örgüsü, saç bandı örgüsü gibi bir çok örgü çeşidi bulunur. Bu modeller sizler tarafından ekran başında izlenip kendi zevkleri doğrultusunda renklendirilip modelleri değiştirilip ya da modeller üzerine yeni eklemeler yapılarak yorumlanıp uygulanabilir.

Hayatımızın bir çok alanında örgüleri kullanmamız mümkündür. Evimizde giydiğimiz kıyafetlerde yada kıyafetlerimizi tamamlamakta bize yardımcı olmaktadır. Derya Baykal örgü modelleri  hem ekran başından hem de gerek duyduğumuz da internet üzerinden yanımızda olabilmektedir. Siz örgü örmeye karar verip model bulamazsanız çeşitli seçeneklerde fikirlerinizi arttırabilmektedir. El yeteneği olan kadınların dikkatini çekebilecek pratik, kolay uygulamalı modeller kendi beğendiğiniz renk seçenekleriyle hayata geçirmede oldukça kolaylık sağlayacak uygulamalarla karşınıza çıkmaktadır. Hem kendiniz için kullanabileceğiniz hem de rahatlıkla hediye edilebilecek ürünler farklı fikir ve bakış açılarıyla, model ve renk seçenekleriyle, kolay ulaşılabilme özelliğiyle beraber sizlere sunulmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ