Erkek Bebek Örgü Modelleri

Erkek Bebek Örgü Modelleri

Bebeğini giydirmek annelerin en büyük derdidir.Bebek kıyafeti satan iş yerleri vitrinine baktığımızda çoğunlukla kız çocuklarına dönük kıyafetler görürüz.Ama sevgili anneler erkek çocuklarınızı da giyindireceğiniz çok örnekler vardır. Bazı anneler de hazır almak yerine çocuklarına kendi elleriyle örüp giydirme merakındadırlar. Ama nasıl öreceğim,nereden başlayacağım ?Bu gibi sorular bir çok annenin kafasındaki soru işaretleridir.İnternet sitelerinde dolaştığımızda erkek bebek örgü modellerine sıkça rastlanmaktadır. Sevgili hanımlar içinizdeki bu isteği canlandırmak ve size yardımcı olmak için açıklamalarımıza dikkat etmenizi rica edeceğim.Örgü modelleri kolayca öğreneceğiniz niteliktedir.Öyle umuyoruz ki kısa bir süre sonra çocuğunuzu giyindirmek, onlara elbise örmek bir tutku halini alacaktır.Resimlerde de örnekler verilmiştir.Resimlerdeki her bir örnek el emeği,göz nuru ile örülmüş modellerdir.Bunların bir kısmı iğne oyası,bir kısmı tığ ile,bir kısmı  da şiş ile örülmüştür.

Erkek bebek örgü modellerini incelediğimizde çocuğunuz için bir yelek ya da hırka örmek ne kadar zevklidir değil mi? Eğer çocuğunuza sevginizi güzel bir örgü şeklinde sunmak istiyorsanız  doğru yerdesiniz.Ayrıca örgü iplerinin rengi, çocuğunuza uyumu size ayrı bir zevk ve annelik gururu verecektir.Bir örgünün modeli kadar nasıl yapıldığı da önemlidir. Şimdi bir kaç örnekle bu modeller üzerinde duracağım.Eğer siz de bu örgüleri örmeye karar verirseniz tığ, şiş kazalarına dikkat etmenizi tavsiye edeceğiz.Şunu belirtmeliyim ki öncelikle örgüde ipin kalitesi önemlidir.İpin kalitesi, örgünün kalitesi örgünün sık ya da gevşek olmasında önemli rol oynar.Erkek çocuklar için değişik modeller vardır. El işi örgü, bere, patik, yelek, hırka, ceket, kapüşonlu  hırkalar erkek çocukların giyinebileceği çeşitlerdir. İşin bir diğer tarafı da örülen hırkanın şekli, desenleri, motifleri çocuğumuzu daha şirin gösterecektir. Bebeklerin özelikle soğuk havalarda giyeceği örgü türleri hırka ve yeleklerdir. Ayrıca örgü takımlar,örgü elbiseler çocuğumuz üzerinde güzel duracaktır.

Yaygın olarak kullanılan erkek bebek örgü modelleri ile ilgili kısa kısa örnekler vermeye çalıştım. Bunların hepsi endüstriyel olarak tasarlanmış ve yaygın olarak satılmaktadır.Yukarıda izah ettiğim gibi siz annelik duygularınızı daha ileri götürmek,çocuğunuza el emeği göz nuru ile yapacağınız örgülerinizi sunabilirsiniz.Unutmayalım ki annelik duygularımızın en güzel meyvesi çocuklarımızdır.Onları giydireceğimiz örgü modelleri bu sevgimizin onlara en güzel yansımasıdır ve hediyesidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ