Erkek Bebekler İçin Örgüler

Erkek Bebekler İçin Örgüler

Örgü örmek yıllardır bayanların vazgeçilmezleri arasındadır. Her model çıktığında bir şekilde o örülür ve giyilir ya da birine hediye edilir Çünkü örgü örmek çok sevkli ve stres attıran işlerden biridir. Şimdi ise hep kız bebekler için örgü modelleri var. Benim erkek bebeğime örebileceğim değişik modeller yok mu diyenler için erkek bebek örgülerinden biraz siz değerli okuyucularıma bahsetmek istiyorum.

Her ne kadar erkeklere kızlar kadar model yok diyenler olsa da ben istenirse, çok sevimli modellerin erkek bebek örgülerinde de ortaya çıkabileceğini düşünüyorum. Öncelikle size örneksiz örülen pantolon ve kazak takımdan bahsetmek istiyorum. Gayet kolay ve şık duran bu modelin üzerine istenirse çocuğunuzun sevebileceği kahramanları kolaylıkla işleyebilir hatta aynı kahramanı pantolonun dizlerine de uygulayarak çok sevimli bir hava yaratabilirsiniz. Bu takıma uygun şapka, bere ve atkı da yapabilirsiniz. Yine böyle düz bir örgüyle bahçıvan şeklinde bir pantolon örebilirsiniz. Bununda üzerini istediğiniz şekilde süslemeler yapabilirsiniz. Örneğin şeker bir arabayla hoş bir görüntü yaratabilirsiniz. Bebeğiniz kış bebeği ise mevlidinde giydirebileceğiniz şık bir smokini de kolayca örebilirsiniz. Hem çok farklı bir görüntü elde edebilirsiniz. Ayrıca el emeğinizle bir şeyler ortaya çıkardığınız içinde çok daha mutlu olacaksınız. Alacağınız siyah beyaz bebe yünleri ile boyun kısmına en son koyacağınız papyon ile oğlunuz şimdiden şıklık abidesi olacaktırJ  Çok çeşitli modeller yapabilirsiniz. Bebeğinize maviş maviş conversler örebilir. Onu şimdiden çağa uygun hale getirip şirinliğine şirinlik katabilirsiniz. Baykuş sevenler içinde çok güzel bir hırka, pantolon, atkı ev şapkadan oluşan müthiş bir model var. Bu modelde de istediğiniz örneği uygulayıp sonradan hırkaya cepler örebilir, ceplerin üzerine de tığ ile baykuş modeli ile tamamlayabilirsiniz. Şapkasına büyük gözler, ağız burun örerek baykuşa uyarlayabilirsiniz.

Siz yeter ki ortaya bir şeyler çıkarmak isteyin erkek bebek örgülerinde de kafanıza yatan bir model kesinlikle karşınıza çıkacaktır.  Hemen iplerinizi ve şişinizi alın ve başlayın ufaklığa şirin örgüler örmeye. Emeğiniz ile mutluluğunuza mutluluk katın. :)

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ