En Güzel Sahur Mesajları – Resimli Sahur Mesajları

En Güzel Sahur Mesajları – Resimli Sahur Mesajları

Ramazan ayında gecenin en güzel kısmı olan sahur vaktinde sevdiklerinizle bu güzel zamanı, manevi duyguları paylaşmak için sahur mesajları gönderebilirsiniz. En güzel ve resimli sahur mesajlarını sizler için derledik. 

Ramazan ayında gün boyu tutacağımız oruç için sahurda yemek yeriz. Sahur sabah vakti yapıldığı için bir nevi kahvaltı yerini tutmaktadır. Sahurda fırınlardan gelen pide kokusunun evlerimize kadar uzaması ise ayrı bir Ramazan ayı güzelliğidir.

Sahur yaparken genellikle evdeki oruç tutan tutmayan herkes sofrada olur. Sahurun maneviyatı, huzuru, güzelliği ve hep birlikte sahur vakti yemek yemek ayrı bir keyif vermektedir. Sahur vaktini haberleyen davul sesi ise Ramazan ayının belki de en güzel kısımlarından biridir. Ramazan ayında davulcuların sahur vakti davul eşliğinde söyledikleri maniler kulakların pasını silmektedir. Osmanlı’dan bu yana süre gelen bu adet Türk kültürünün önemli simgelerinden biridir.

Sahurlarda ve iftarlarda yanınızda olmayan fakat sizin gibi oruç tutan sevdikleriniz ile bu güzel duyguları paylaşmanın en güzel yolu onlara mesaj göndermektir. Telefondan, sosyal medya hesaplarından, konuşma uygulamalarından göndereceğiniz normal veya resimli mesajlar ile sahur vaktini diğerleri ile paylaşabilirsiniz.

Resimli Sahur Mesajları

En Güzel Sahur Mesajları

Sizler için derlediğimiz en güzel sahur mesajları arasından beğendiklerinizi sevdiklerinize yollayıp onlar ile ramazan ayının önemini paylaşabilirsiniz. Bu önemli günlerde iletişim, paylaşım gibi duygular maneviyatı arttıran önemli noktalardır.

Bütün güzel tatlar sofranızda birleşsin hayırlı sahurlar diliyorum.

Oruçla iman dolan bedenlerimizin sahurla güçlenmesini dilerim hayırlı sahurlar.

Sahurunuz güzel kalbiniz huzur dolsun ramazan ayını mübarek olsun.

11 ayın sultanı evinize huzur sofranıza bereket kalbinize iman versin hayırlı sahurlar.

En bereketli ve güzel sahur anı sizinle olsun hayırlı ve güzel sahurlar.

İman gücüdür ayakta tutan bizi, ramazandır bereket saçan dualarımıza ışık tutan, hayırlı sahurlar.

Sofranızda bereket gönüllerinizde huzur olması dilekleriyle hayırlı sahurlar…

Dualarımız bir olsun soframız bereketli olsun bu mübarek ay hepimize hayırlı olsun, hayırlı sahurlar.

Tuttuğunuz oruç kıldığınız namaz sahur sofranıza bereketi getirsin hayırlı sahurlar olsun.

Bugün de şükrederek geçirmek yarınlara şükür dolu başlamak nasip olsun, hayırlı sahurlar. Sizin olsun.

Az ama zengin sofralarından daha güzel ve nefis tatlar sizlerle olsun sahurunuz güzel olsun.

Yağmur taneleri kadar bereketli zemzem suyu kadar tatlı sahurlar diliyorum sofranıza hayırlı sahurlar…

Güneşin sıcaklığı gibi olsun içindeki iman, yağmur taneleri kadar çok olsun sevapların, hayırlı sahurlar.

Ramazan’ının huzur ve bizlere vermiş olduğu bereketin tüm Müslümanlara daim olması dileğiyle, hayırlı sahurlar.

Bereketi bol huzurun güneş kadar aydınlık olduğu bu güzel ramazan ayında, sıcacık huzurlu sahurlar dilerim…

Rüya gibi gelip geçer Ramazan bu rüya gibi ayda bütün dualarınızın kabul olması dileğiyle. İyi sahur diliyorum.

Güzel ve iman dolu bu ayda gözlerinizde ışık sofralarınızda sahur bereketi eksik olmasın iyi sahurlar diliyorum…

Her yıl bugünü sizlerle yaşayarak, geçirmenin mutluluğu içindeyim, bugünün rahmeti üstünüzde olsun hayırlı sahurlar diliyorum…

Bir lokma ekmeğin tadı sahurda çıkar tatlı tatlı bir bardak suyun değeri sahurda gösterir kendini hayırlı sahurlar.

Gülün kokusu sarsın bedenini, Allah korkusu titretsin her bir hücreni, dualarla birleşsin semaya açılan ellerin, hayırlı sahurlar.

Bugünlerin değeri bilinmeli, ramazanda dualar edilmeli, insanoğlu şükretmeyi bilmeli, ramazan deyip geçmemeli! Hayırlı sahurlar.

Gecelerin gündüzle dost olduğu bu mübarek ayda, gecenizin de gündüzünüzün de, huzur dolu ve bereketli olması dileğiyle hayırlı sahurlar.

Bir’e beş versin yüce yaradan bu mübarek ayda, sofranız bereketli olsun içinizde dualar ve umutlar eksik olmasın, hayırlı sahurlar.

Küçük bir sofrada büyük mutluluklar paylaşalım bu ayda hepimiz bir olalım Allah a şükredelim soframızı bereketlendirelim hayırlı sahurlar.

Mukaddes olan bu hayırlı ayda, her günü inci tanesi olarak yaşayalım, soframıza bereket kabrimize merhamet dileyelim, hayırlı sahurlar…

Her şey insanoğlu içindir bu dünyada, yaşadığın sürece ve yaşadığımız sürece her şeyin hayırlısı bizlerle ve sizlerle olsun, hayırlı sahurlar.

Hayatın bütün manevi zenginlikleri bu ay sizlerle olsun, attığınız her adım size huzur dolu yarınlar sağlasın dua ile kalın, hayırlı sahurlar.

Orucun mübarek gücü ruhumuzu temizlesin, bu ramazan ayında bütün şeytanlar bizden uzak olsun, sevdiklerimizle nice mutlu ramazanlara, hayırlı sahurlar.

Güzel anılar paylaştıkça ve aynı sofrada oldukça daha güzel olur bu güzel ayda anılar kalıcı sofranız Halil İbrahim bereketinde olsun hayırlı sahurlar.

Sahurlar saatini beklerken edilen duaların, ezan okunurken açılan orucun, sofrada bulunan bereketin bolluğun yüce Yaradan’dan pekguzelsozler.com daimi olmasını dilerim, hayırlı sahurlar.

Her güzelliğin bittiği bu dünyada, değişmeyen tek güzellik manevi değerlerdir, imanın ne kadar güçlü olursa değerler o kadar fazladır. Hayırlı sahurlar.

Hayat bir kelebeğin ömrü gibidir, bu kısa zamanda amelini güçlendirmek ve manevi huzuru yakalamak kadar güzel bir duygu yoktur hayatta, nice ramazanlarda huzur dolu sahurlar dilerim.

Bir ekmeği birlikte paylaşıyorsak, bir bardak suyu birlikte içebiliyorsak, birlikte ellerimizi Yaradan’a açıp dua ediyorsak, ne mutlu bizlere ne mutlu sizlere, hayırlı sahurlar.

Irmak gibi sade olmalı hayat, göl suyu gibi tatlıdır hayatın derdi çilesi. Kalplerimiz 1 oldu bu ay birlikte hareket ediyoruz bu ay birlikte yemek yiyoruz birlikte hayat suyunu içiyoruz bu ay bizim ayımız hayırlı sahurlar.

Okyanusların derinliğindeki sessizlik gibi huzur dolsun bedenin, gözlerindeki her yaş dua olsun, aldığın nefes iman olsun sana, bu ramazan da dualar su olsun hak yolunda. Hayırlı sahurlar.

Gün batar usul usul, kararır gece, yeniden doğar her şey, “her şey bitti” dediğin bir anda mübarek ramazan ayının gönlünde huzur kokulu bir gül kök salmasına vesile olması temennilerimle, huzur dolu sahurlar diliyorum.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ