En güzel tığ işi yelek modelleri

En güzel tığ işi yelek modelleri

Tığ işi yelek modelleri yetişkin ve bebek yelek modelleri olmak üzere oldukça fazla uygulanmaktadır. Yapılışları şiş modeline göre daha kolay uygulandığını düşünen arkadaşlarımız için bir çok tığ işi tekniği yelek örneklerini sizler için hazırladık beğendiğiniz görsellerin ve daha fazlasının video anlatımını sayfamızda bulabilirsiniz.

Tığ işi kolay yelek modelleri, dikişsiz bebek yeleği gibi çok kullanışlı basit modellerimiz bulunmaktadır. Yelek modelleri en çok yapılan örgü modelleri arasında yer bulmaktadır. Ve kıyafetler arasında en çok kullanılanlar arasında yer almaktadır. Bebeklerde annelerin tercihinde olmaktadır. Neredeyse dört mevsim kullanılmaktadır. El emeği tercih edenler sayısız örgü yelek modelini yapmaktadırlar.

Tığ işi modellerimizi genç kızlarımız için uzun ve kısa kot üstüne güzel yelekler uygulayabilirsiniz. Çeyizlerde yine olmazsa olmazı yelek modelleridir. Renk renk farklı örnekleri seçerek bir çok yelek modeli yine çeyizlerde yer almaktadır.

Yelek modellerin de önemli konuda mevsimine göre ip seçimi olmaktadır. Ona göre tığ kullanımı bunlar modeliniz güzel olmasında etkendir. Her modele kalın veya ince ip kullanımı uymayabiliyor. Mevsimine göre yine ip seçimini yapmakta fayda olacaktır. Kıyafet uyumuna göre de seçebilirsiniz.

Tığ işi, tığ işi yelek modelleri, örgü yelek modelleri, hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Görsellerin video anlatım sayfamızda bulunmaktadır.

Tığ işi yelek modelleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ