En İlginç 5 Güzellik Yöntemi

En İlginç 5 Güzellik Yöntemi

En İlginç 5 Güzellik Yöntemi

Kadınlar güzellikleri uğruna pek çok yol denemektedir. Çeşitli bakım kürleri, maskeler gibi cilt bakımı ve güzellik için akla gelmeyen yöntemler bulunmaktadır. Okuduğunda şok olacağınız ilginç güzellik yöntemleri arasından birkaçı ise şunlardır;

  • Balık tedavisi: Türkiye’de kangal balığı olarak bilinen balık ile cilt bakımı ve tedavisi uygulanmaktadır. Bu balık ile yapılan işlem sonrasında sedef, egzama, mantar gibi hastalıklara iyi geldiğine inanılıyor. ABD ve Avrupa’da da uygulanmaya başlayan bu yöntem sayesinde aynı zamanda ölü deriler yok olmaktadır.

en-ilginc-5-guzellik-yontemi

  • Arı zehri maskesi: Bu maske sayesinde cildinizde oluşan kırışıklıklardan ve yaşlanma belirtilerinden kurtulabilirsiniz. Pek çok ülkede yaygın olan bu maskenin yanı sıra aynı zamanda arı zehrinden yapılan kremlerde üretilmeye başlamıştır.

en-ilginc-5-guzellik-yontemi

  • Salyangoz tedavisi: Bu tedavi yöntemi sayesinde ciltteki tüm ölü derilerden kurtulabilirsiniz. İçerisinde antibiyotik barındırdığı için hücrelerin yenilenmesine de yardımcı olmaktadır.

en-ilginc-5-guzellik-yontemi

  • Havyar maskesi: Bu maske sivilce ve akne izlerinin yok olmasına yardımcı olurken aynı zamanda cildin yenilenmesini de sağlamaktadır.

en-ilginc-5-guzellik-yontemi

  • 24 ayar altın maskesi: Altının cildi güzelleştirdiği ve canlandırdığı iddia edilmektedir. Son zamanların fenomen maskelerinden biri olmayı başarmıştır. İçerisinde C vitamini ve 24 ayar altın tozu barındırmaktadır.

en-ilginc-5-guzellik-yontemi

Ünlü isimlerin yapmış ve uygulamış oldukları bu maskeler her ne kadar pahalı olsalar da kadınlar güzellikleri uğruna pek çok şeye aldırış etmedikleri gibi buna da aldırış etmeden uygulamaktadırlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ