En kolay kare lif yapılışı

En kolay kare lif yapılışı kutu tekniği ile yapılan renk geçişleri ile kare şeklini alan yapılışı kolay olan lif örneğini lif sevenlerin beğenisine sunuyoruz.Yeni öğrenen arkadaşlarımızın kolaylıkla yapacağı lif örneğidir. Video anlatımlarda sizlere oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Çeyizlik lif modelleri arayanlar için sayfamızda tasarım lif modelleri, yeni lif örnekleri ve takım lif çalışmaları mevcuttur yazımızın içindeki linke tıklayarak modellere ulaşabilirsiniz.

Lif modelleri tığ işinin en çok sevilen ve yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Çok model seçeneği olması hanımların ilgisini arttırmaktadır. Lif modellerinin geniş örnek çeşidi olması herkesime hitap etmesi çok yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Yeni lif modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

En kolay kare lif yapılışı

3 Renk ip kullanımı

Elinize yatkın tığ seçebilirsiniz.

Kutu tekniği ile yapılmıştır.

Lif modeline beyaz renk ip ile orta kısmını yaparak başlıyoruz. Uç uca dokuz fıstık yapıyoruz dokuzuncu fıstığı kapatmıyoruz üçüncü fıstığın ortasına fıstık yapıp ikili fıstık kapatalım sıra sonuna kadar aynı işlemi uyguluyoruz. Yediye yedi kare oluşturalım, farklı renk ip bağlayıp devam edelim, yine yediye yedi kare yapıyoruz. Aynı mantıkla kare lifi oluşturuyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Orgu hayatım_ youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz..

En kolay kare lif yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ