En kolay patik modeli yapılışı

En kolay patik modeli yapılışı

En kolay patik modeli yapılışı iki şişe rakip tığ işi yapılan çok güzel en kolay patik yapılışı sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Kızlarımızın çeyizine yakışacak olan şık bir patik modeli olarak sizlere sunulmaktadır. Yapımı oldukça kolay olan video anlatımlı olması sizlere oldukça faydası olacaktır.

Sadece kız çeyizleri için tabi ki olmaz patik modelleri kendimiz içinde yapabiliriz. Ev gezmelerinde kıyafetlerimizi tamamlayan en güzeli de kış mevsiminin soğuk havasına ayağımız sıcacık olurken görselliğin verdiği güzellik ayrı güzellik olmaktadır.

Tığ işini sevenler içinde en kolay patik modelimiz sizlerinde aradığı patik örneği olabilir. Sevdikleriniz için kış mevsimde yapılabilecek en güzel hediye olacaktır.

Yapılışı oldukça kolay olan patik modelimizi yeni yapmak isteyen arkadaşlarımız için video anlatımı oldukça fayda sağlayacaktır. İp tercihi sizlerin beğenisine kalmıştır. Tığ seçimi ipin kalın ve ince oluşuna göre değişim gösterebilir.

Yeni ve farklı patik modellerinde tekrar sizlerle olma dileğiyle yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum.

En kolay patik modeli yapımı

En kolay patik modeli detayları ve yapılışı

Malzeme olarak 3 renk istenilen marka patik ipi

5 Numara tığ Makas ve dikiş için iğne

Yapılışı: patiğimiz şiş örneklerini benzeyip tığ ile yapılan bir modeldir. Tığ patiklerin den farklı olarak yan kısmından başlanılıyor modelimize ayak numaramıza göre sayılarında artış veya eksiltme yapılabiliyor.

Orta kısmına geldiğimizde tekniğimizde değişiklik yapıyoruz..

Tek bir parçadan oluşup, sonrasın da altını ve topuk kısmını dikiyoruz.

Süs olarak gül ve iki yaprakla süslüyoruz.

Videomuz da detaylı,ayrıntılı şekilde anlatılmıştır..yapacak olanlara kolay gelsin..

Patik yapımı, örgü, örgüler, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda paylaşımlarla destekleyerek bizleri çok mutlu edersiniz. Video anlatımlarımız devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

En kolay patik modeli yapımı video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pamuk lifler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ