Erkek cepken yelek modeli

Erkek cepken yelek modeli yapılışları erkek bebek yelek modellerinde sıkça uygulanan yelek örneklerinin başında gelmektedir. Cepken yelekler gömlek üzerine oldukça şık durmaktadır. Annelerinde sıkça örüp kullandıkları yelekler arasında yer almaya devam ederken birçok yelek görselini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Örgü modelleri kış mevsimin de el işlerinde vazgeçilmezlerden olmaktadır. Büyük anneler el emeklerini torunları için sıkça örerek onlara hediye etmektedirler. Annelerde kış boyunca beğenerek bebeklerinde kullanmaktadırlar. Yeleklerde çocuklarda en çok kullanılan kıyafetler arasında yer almaktadır. Sizlerinde tercihinde bebek yelekleri varsa sitemizde video anlatımlı en güzel yelek örneklerine bakabilirsiniz.

Örgü yelek modelleri, bebek yelekleri, video anlatımlı bebek yelekleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

REKLAM ALANI

Erkek cepken yelek modeli

Cepken yelek modeli anlatımlı Erkek Bebek Yeleklerinin modellerini sizler ile paylaştık. 
cepken yelek modelleri erkek bebekler için en güzel yelekleri sizler için seçtik hepsini bir araya getirdik. cepken yelek modeli modelleri ni bebeğiniz için seçebilirsiniz.cepken yelek modeli genelde ön tarafta iki cepli olması ve hırka tarzı bir görüm olmasından dolayı bu ismi almıştır. cepken yelek modeli örnekleri akıllı ip ile çok güzel çalışmalar yapabilirsiniz.
örgü cepken yelek modeli gelende tunus işi örebilirsiniz. örgü cepken modelleri,
cepken yelek modeli, Yeleğe 3 ilmek ile başlanır sağ ve soldan birer arttırarak 20 sıra sonra 40 ilmeğe ulaşınca düz devam edilir. Koldan sonra 27 sıra örülür ve bitirilir. Yeleğin örülüş şeması aşağıdaki görselde mevcuttur
Açıklamalı Örgü Cepken yelek Modeli Yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ