Rengarenk Örgü Modelleri

Rengarenk örgü modelleri bebek yeleklerin görsellerini sizlerin beğenisine sunuyoruz. Kış mevsiminde bebek yelekleri en çok örülen örgü modelleri arasında yer almaktadır. Videolu anlatımlı şiş ve tığ işi bebek yeleği modellerini sitemizde bulabilirsiniz.

Bebek örgü modelleri annelerin bebeklerine zevkle ördüğü ve kullandığı atkı bere, kazak battaniye örneklerini vermektedir. Bebek örgü modelleri ve yapılışları son derce kolaydır. Bu modelleri içinde en çok tercih edilen modeller gerek kolaylık açısından gerek son derece zevkli olan yapım aşamaları ile şişli örnekler olmaktadır.

Örgü ve el işleri, örgü bebek yeleği, video anlatımlı örgü modelleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Rengarenk Örgü Modelleri

Bebek örgü modelleri ve yapılışları konusunda annelerin en çok tercih ettiği örnekler sizlerin de çok hoşunuza gidecektir. Robadan burgulu örgü bebek yeleği modelleri son derece ilgi görüyor.

Yeleği başlamak için himalaya lüx colours tan 1 yumak biyeleri için ise krem renk ve 4 numara şiş alıyorsunuz.

Boğazdan 60 ilmek başlıyorsunuz. İki sıra krem ördükten sonra desenli ipe geçilir. Önler 7 ilmek örülecek 1 dolanacak 4 ör 1 dola kol 8 ör 1 dola 4 ör 1 dola arka 14 ör bir dola 4 ör 1 dola 8 ör 1 dola 7 ör şeklinde sıra haroşa örülecek. 4 ilmek olanlar burma içindir, düz öreceksiniz. Ön bantlar bitince yapılır. Yakayla beraber koltuk altına kadar 17 delik olana kadar örün ve olunca kolları ayırınız. İki kolu da 17 sıra krem iple düz örüyorsunuz. Sonra bedeni yumak bitene kadar öreceksiniz.

Öncen etek ucundan krem ipi bağlıyorsunuz, haroşaların arasından birer ilmek örerek alınız. Yaka kısmına gelince 2 sıra krem ördüğünüz yeri alt ipi açarak krem ipliği çekerek alınız. Renkli ilmekleri örerek ön banda ilave ediniz. Sonra diğer tarafı da etek ucuna takın ve 17 iki sıra düz örerek kapatın. Kendiliğinden dönen biritlere 25 zincir çekin ucunu kapatın bir sıra tırabzan yapın, 8 gibi kıvırın, ortadan tutturup düğmeleri hırkaya dikiniz.

 

Bebek örgü modelleri ve yapılışları görüldüğü gibi son derece kolaydır. Sizlerde bebekleriniz için bu örnekleri gayet kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kendi ördüğünüz yelekleri bebeğinize giydirmek daha eğlenceli olacaktır. Verilen sayıları daha da arttırarak kendinize göre bile modeller çıkarabilirsiniz. Rengarenk yelekler hatta bereler yapmak oldukça kolay modellerle eğlenceli olmaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ