Canım Anne

Erkek Çocuk Tavşanlı Patik Modeli ve Yapılışı

Erkek Çocuk Tavşanlı Patik Modeli ve Yapılışı

Erkek Çocuk Tavşanlı Patik Modeli ve Yapılışı

Tavşanlı Çocuk Patiği Modeli ve Yapılışı

Bu güzel Tavşanlı Erkek Patik Modelinin sahibi Mavi Kelebek isimli editörümüz sizlerle paylaşmıştır. Kendilerine Teşekkür ederiz. Konu ile alakalı her türlü soru ve önerileriniz için yorum yapabilirsiniz. Sizlere Kolay Gelsin.

 

YAPILIŞI

Önce patiğin tabanını mavi renkle örüyoruz,sonra üzerine 1. sırası maviyle olmak üzere 5 sıra sıkiğne örüp,6 sırada ön kısımlara sıkiğne yerine trabzan örerek ayak derinliğince örerek gri rengi bitirip maviye geçmeden 1 sıra aralıklı olarak beyaz iple trabzan örüp mavi sıkiğneye devam ediyoruz.13 sıra daha örüp bitiriyoruz.kenarlarına oya geçiyoruz.orta kısımdaki aralıklı beyaz örülen yere yeteri kadar zincir çekip üzerine sıkiğnede geçerek boşluklardan bir içeri bir dışarıya geçiriyoruz.en son tabanın kenarlarına tersten sıkiğne işlemi uyguluyoruz.tavşan yapımıda bir yuvarlak yapıp 13 trabzanla dolduruyoruz.2.sırada her sıraya 2 kere batıp bitiriyoruz.kulaklarıda 15 zincir üzerine 2 li trabzan yapıyoruz,kenarlarıda aynen patiğin kenarındaki işleni uyguluyoruz.tavşanın yanaklarıda aynen ortası gibi 13 trabzan örülüyor.oynayan göz ve burunuda keçeden kesip silikonla yapıştırıyoruz,ağzınıda pembe iple dikiyoruz.bıyıklarınıda ince iplerle işledikten sonra kurdelesini boncukla beraber dikiyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogcu bunu beğendi:

Sitemizde yüzlerce örgü modelleri ve yüzlerce bebek örgülerinin, çeyizlik lif modelleri nin videolu anlatımlarını bulabilirsiniz. Sitemizde şu içerikler bulunmaktadır.

Örgü Modelleri Lif Modelleri Havlu Kenarı Modelleri İğne Oyası Modelleri Dantel Modelleri Amigurumi Modelleri Kanaviçe Modelleri Kendin Yap Kendin Yap Fikirleri Kolay lif modelleri

Bebek Yelek Modelleri Yelek Modelleri Bebek Elbise Modelleri Bebek Patik Modelleri Bebek Şapka ve Bere Modelleri

En çok sevilen örgüler Çeyizlik örgü modelleri Amigurumi tarifleri Dıy fikirleri Geri dönüşüm fikirleri Kolay yemek tarifleri Okul öncesi çalışmaları okul öncesi